پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۳۰۶۵
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
اسرائیل شاهد یکی از بزرگ‌ترین اعتصاب‌های نهاد‌های امنیتی سازمان‌یافته است. علت این اقدامات اعتراض نهاد‌های امنیتی به میزان بودجه اختصاص‌یافته به آنهاست که کمتر از میزان مورد درخواست‌شان تعیین شده است.
شعار سال: رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در خبری که صبح چهارشنبه منتشر کرد خبر داد، از بامداد امروز اکثر برنامه‌های امنیتی غیرفوری از جمله بهبود استحکامات امنیتی زندان جلبوع (که چند ماه پیش شماری از اسرای فلسطینی از آن گریختند) و دیگر زندان‌ها متوقف شده، کار احداث بازرسی سریع در فرودگاه بن گوریون به حال تعلیق درآمده، فعالیت در احداث مجتمع اطلاعات در النقب متوقف شده و کار تخلیه چند پادگان نظامی نیز در تسروین و حیفا انجام نخواهد شد.

به گفته این رادیو، علت این اقدامات اعتراض نهاد‌های امنیتی به میزان بودجه اختصاص‌یافته به آنهاست که کمتر از میزان مورد درخواست‌شان تعیین شده است.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از اعتماد آنلاین، تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۰، کدخبر: ۵۳۸۲۳۶، www.etemadonline.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین