پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۸۸۴۰
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
اگر آزاده و شرافتمند هستید بگذارید مجمع عمومی در مورد عزل اینجانب و شما عالیجنابان تصمیم بگیرد.
شعار سال: شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، رییس معزول فدراسیون فوتبال درخصوص اخبار مربوط به لغو جلسه مجمع ۱۰ خرداد و هم‌چنین بحث‌هایی درباره حضور یا عدم حضورش در مجمع واکنش نشان داد و در پستی اینستاگرامی به شایعات پاسخ داد. او نوشت:

به آنان که به دنبال لغو جلسه مجمع عمومی دهم خرداد فدراسیون فوتبال و یا سلب حق مدنی و حق دفاع مسلم قانونی و مشروع اینجانب به بهانه رای کمیته اخلاق هستند، اعلام می‌کنم که اگر آزاده و شرافتمند هستید بگذارید مجمع عمومی در مورد عزل اینجانب و شما عالیجنابان تصمیم بگیرد.

هیچ رکن و مقام قضایی حتی ارکان قضایی فیفا، حق سلب حقوق مدنی و حق دفاع مشروع یک انسان را بهر شکل و تحت هر عنوانی ندارد.

مطمئن باشید که در مجمع دهم خرداد حضور یافته و با استفاده از حق مدنی مسلم خود از عملکرد خود و همکارانم دفاع خواهم نمود؛ اما در مقابل رای اکثریت اعضای مجمع، سر تسلیم به خاک می‌سایم.

از ریاست محترم سازمان صدا و سیما خواهش می‌کنم همانند جلسه انتخابات اخیر فدراسیون فوتبال، جلسه مجمع عمومی دهم خرداد را برای عموم مردم بصورت زنده پخش نمایند تا حقایق برای همگان بدون هرگونه ملاحظه غیر فوتبالی و مسائل دیگر روشن شود.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت تحلیلی خبری عصر ایران، تاریخ انتشار:۶ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۸۴۱۸۰۶، www.asriran.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین