پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۳۸۷
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
اولویت‌ها و اهداف سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه در دومین جلسه کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شعار سال: دومین جلسه کمیسیون مشترک مجمع به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

اهداف و اولویت‌های سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه در این جلسه با حضور جمعی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، روسای کمیسیون‌ها و نمایندگانی از دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه، ذوالقدر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جمع‌بندی جلسه قبل و ارائه پیش‌نویسی از ۳۸ هدف ناظر به پیشرفت و جهش اقتصادی در طول برنامه هفتم توسعه گفت: این جهت‌گیری‌ها برای ایجاد تحول و بهبود شاخص‌های اقتصادی ناظر به شناخت آسیب‌ها و مسائل کشور تنظیم شده است.

در خاتمه، پس از اظهارات تعدادی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و طرح نظریات کارشناسی نمایندگان دولت، مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه، مقرر شد متن پیشنهادی اولویت‌های برنامه هفتم توسعه تنظیم و در صحن مجمع مطرح و نهایی گردد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:۱۷ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۲۴۰۲۶۸، www.ilna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین