پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۱۵۷
تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
کشور انگار سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ندارد که میزان پیشرفت برنامه‌ها را رصد کند؟ ۷۵ درصد خودکفایی در روغن کشور تا چه سالی باید محقق می‌شد؟ چرا کشاورزان از قیمت خرید تضمینی سویا ناراضی هستند؟ چرا محمد قربانی فقط وعده درمانی می‌کند و شعار می‌دهد؟ آقای دکتر قالیباف، بنظر شما کشور دیوان محاسبات دارد؟ آقای اژه ای، بنظر شما کشور سازمان بازرسی دارد؟ معتقدیم که بسیاری از مشکلات بخش کشاورزی قابل حل شدن است، اما بدلیل ضعف نظارت و ندانم کاری‌ها، اهمال می‌کنند. هزینه این قصور و تقصیر را چه کسانی می‌پردازند؟
شعار سال: می‌خواهند بشکلی کور همه چیز را پای واردات بیندازند و ارز ۴۲۰۰ تومانی، گویا قصد دارند با وعده درمانی و برخورد شعاری از این تیر به تیر دیگر بروند و مشکلات مردم همچنان پابرجا باشد.
تعداد بازدید : 1

از سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات می‌پرسیم که طرح خودکفایی دانه‌های روغنی در چه وضعیتی قرار دارد و چرا بشکل فاجعه آمیزی بین تعهدات از عملکرد شکاف ایجاد شده است.
شکایت از دیوان محاسبات را به کدام نهاد ببریم، تظلم خواهی از بازرسی کل کشور را با چه کسی مطرح کنیم؟ چرا آقایان با مدیران وزارت جهادکشاورزی با مماشات برخورد می‌کنند؟ چرا وزیر و معاونین وزیر نباید پاسخگو باشند.
اگر نیاز به مشاورات کارشناسی دارید، اتاق‌های فکر رسانه ما داوطلبانه در خدمت است.

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته عز منابع گوناگون
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین