پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۳۹۴
تاریخ انتشار : ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲
برخی از تحلیل گران اقتصادی، موفقیت مجموعه بانکی و مالی پاسارگاد را وابسته به نوع مدیریت تخصص محور، توسعه گرا و مردم مدار می‌دانند. پاسارگاد را شاید بتوان از مجموعه‌های پیشرویی دانست که بشکل همزمان و با اولویت دادن به منافع مشتریان و توسعه ملی، کسب منفعت می‌کند. بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازار سرمایه نشان می‌دهد که ۳ شرکت بیمه پاسارگاد، ما و سامان به ترتیب بیشترین سود خالص هر سهم را در سال گذشته برای سهامداران خود به ارمغان آورده‌اند. در این بین، ممتاز بودگی بیمه پاسارگاد در بین لیست ۲۳ شرکت بیمه‌ای فعال کشور، کاملا مشهود است.
شعار سال: بررسی عملکرد یکساله شرکت‌های بیمه‌ای فعال در بازارسرمایه نشان می‌دهد که ۳ شرکت بیمه پاسارگاد، ما و سامان به ترتیب بیشترین سود خالص هرسهم را در سال گذشته برای سهامداران خود به ارمغان آورده‌اند.

زهرا نامداری، از بین ۲۳ شرکت بیمه‌ای فعال در بازار سرمایه که صورت مالی خود را منتشر کرده اند، (به‌غیر از شرکت‌های بیمه اتکایی‌امین و ایرانیان که سال مالی آن‌ها مربوط به پایان اسفندماه نیست)، بیشترین سودخالص هر سهم سال گذشته به ترتیب مربوط به شرکت بیمه پاسارگاد با رقم ۱.۰۱۹ ریال، شرکت بیمه ما با رقم ۶۹۹ ریال و شرکت بیمه سامان با رقم ۵۵۷ ریال بوده است.

در این بین، بیشترین سود انباشته سال مالی مذکور در بین شرکت‌های بیمه‌ای هم به ترتیب به شرکت‌های بیمه پاسارگاد با ۲۸.۶۶۰.۹۱۷ میلیون ریال، بیمه آسیا با ۱۰.۳۱۸.۵۴۶ میلیون ریال و بیمه البرز با ۹.۵۱۲.۹۵۸ میلیون ریال رسیده است.
بیمه پاسارگاد، ممتاز در کسب سود خالص بین ۲۳ شرکت بیمه‌ای کشور
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از چابک آنلاین، تاریخ انتشار:۷ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۲۴۵۶۷، www.chabokonline.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین