پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۱۸۷
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
روزنامه خراسان با حمله به یادداشت اخیر میرحسین موسوی نوشت:میرحسین موسوی در اقدامی ضد منافع ملی اقدام به انتشار بیانیه‌ای کرده است که ظرفیت‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی را در برهه وزن کشی‌ها برای شکل گیری مناسبات جدید منطقه‌ای هدف گرفته است.

شعار سال: روزنامه خراسان با حمله به یادداشت اخیر میرحسین موسوی نوشت:میرحسین موسوی در اقدامی ضد منافع ملی اقدام به انتشار بیانیه‌ای کرده است که ظرفیت‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی را در برهه وزن کشی‌ها برای شکل گیری مناسبات جدید منطقه‌ای هدف گرفته است.

این منظر از آن جهت مورد اهمیت است که حفظ و برآوردن منافع ملی، فصل مشترک تمامی سلایق و جریان‌های سیاسی واقعی است که فارغ از اختلاف سلیقه و دیدگاه‌های معمول دل در گرو اعتلای ایران و انقلاب دارند و قطعا مرزبندی و تبری جستن از این اقدام نیز می‌تواند فصل تمایزی برای مشخص شدن عیار واقعی این جریان‌ها باشد.


موضوعی که پس از دو روز از انتشار بیانیه آقای موسوی همچنان فعالان اصلاح طلب دربرابر آن سکوت کرده اند، موضوعی که به نظر می‌رسد همه فعالان سیاسی بالاخص جریان اصلاح طلب باید به آن واکنش مناسب و به وقت نشان دهند، چراکه دال مرکزی بیانیه آقای موسوی نه دعوا‌های معمول سیاسی بلکه ضدیت با منافع ملی در مقطع کنونی و توهین به چهره‌های ملی است که همه روی آن‌ها اجماع دارند. برخی چهره‌ها و فعالان سیاسی ازجریان اصلاحات درآزمونی مهم قراردارند که باید بین منافع و چهره‌های ملی با تعصبات جریانی خود، یکی را انتخاب کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از مردم سالاری آنلاین، تاریخ انتشار:20مرداد1401،کدخبر: 171276،www.mardomsalari.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین