پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۳۱۷۹
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
حسین مذنب مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی گفت: با اشاره به گزارشات قصور صورت‌گرفته در نحوه فروش بلیت هواپیما برای سفر اربعین حسینی، عدم شفافیت در نحوه و تعداد بلیط های توزیع شده، عدم برنامه‌ریزی مناسب برای اعزام زائرین و نارضایتی مردم از نحوه برخورد در مراکز فروش، دو مدیر ارشد هواپیمایی ایران ایر برکنار شدند.
شعار سال: حسین مذنب مدیرکل بازرسی وزارت راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در  از برکناری دو مدیر ارشد هواپیمایی ایران ایر خبر داد.

وی با اشاره به گزارشات قصور صورت‌گرفته در نحوه فروش بلیت هواپیما برای سفر اربعین حسینی گفت: عدم شفافیت در نحوه و تعداد بلیطت‌های توزیع شده، عدم برنامه‌ریزی مناسب برای اعزام زائرین و نارضایتی مردم از نحوه برخورد در مراکز فروش دلایل برکناری این دو مسوول است.

نماینده تام الاختیار وزیر و دبیر ستاد اجرایی اربعین وزارت راه با اشاره به بررسی عملکرد قبلی مدیران این ایرلاین هوایی توسط بازرسان این وزارتخانه تصریح کرد: دستور عزل یکی از معاونین مدیرعامل و یک مدیر ارشد هواپیمایی هما صادر و به شرکت مذکور ابلاغ شد.

وی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای برخورد با مدیران اهمال کار یا متخلف بیان کرد: اولویت نخست ما رعایت ضوابط و بخشنامه‌ها و تکریم هر چه بیشتر زوار اربعین است.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت برترین ها، تاریخ انتشار:۱۵ شهریور ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۲۴۱۱۹۳، www.bartarinha.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین