پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۹۳۶
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
پیرو درخواست‌های صنفی همکاران در خصوص افزایش حقوق و مزایا، جلسات متعدد با حضور مسئولین سازمان تأمین اجتماعی، شستا، صدر تأمین و مدیران ذوب آهن اصفهان برگزار شد و در نهایت مدیرعامل محترم صدر تامین طی نامه‌ای به مدیرعامل شرکت مواردی را تکلیف کرد.

شعار سال: پیرو درخواست‌های صنفی همکاران در خصوص افزایش حقوق و مزایا، جلسات متعدد با حضور مسئولین سازمان تأمین اجتماعی، شستا، صدر تأمین و مدیران ذوب آهن اصفهان برگزار شد و در نهایت مدیرعامل محترم صدر تامین طی نامه‌ای به مدیرعامل شرکت موارد زیر را تکلیف کرد.

۱- بازنگری در طرح طبقه بندی مشاغل با هدف رعایت عدالت در پرداخت‌ها
۲- اصلاح نظام پرداخت تسهیلات به کارکنان با رویکرد توزیع عادلانه
۳- ارایه پیشنهاد در خصوص اصلاح مشاغل سخت و زیان آور با هماهنگی ادارات کل تامین اجتماعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بهره گیری از نظرات خبرگان و کارشناسان

پیرو دستور صادر شده از مدیرعامل صدرتأمین، افزایش حقوق کارکنان ذوب آهن اصفهان با هدف بهره‌مندی حداکثری همکاران از مزایای آن در زمان اشتغال و بازنشستگی در قالب بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل به منظور ترمیم حقوق کارکنان بویژه کارگران و افزایش سختی کار، بیماری زایی، زیان آور و… با اولویت کارکنان خط تولید انجام می‌شود. همچنین با توجه به بازه زمانی حدود ۳ ماه برای بازنگری طبقه بندی مشاغل، مصوب شد مبلغی به عنوان علی الحساب اصلاح طرح طبقه بندی مشاغل از اولین حقوق پرداختی به همکاران پرداخت گردد که تا زمان اجرای طرح طبقه بندی مشاغل ادامه می‌یابد. ضمن اینکه اقدامات اجرایی بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل از روز چهارشنبه ۲ آذرماه آغاز شد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با رعایت ضوابط قانونی، تصویب و اجرایی خواهد شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری معدن نامه، تاریخ انتشار:۶ آذر ۱۴۰۱، کدخبر: ۴۲۰۶۰، madanname.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین