پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۱۶۷۴
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
دان‌نیوز گزارش داد که حکومت موقت پاکستان لایحه‌ای را تصویب کرده که براساس آن به شهروندان افغانستان که مدارک معتبر برای خروج از پاکستان ندارند، «در برابر ۸۰۰ دالار برگه خروج داده می‌شود».

شعار سال: شبکه پاکستانی دان‌نیوز به نقل از منابعی گزارش داد که حکومت موقت پاکستان لایحه‌ای را تصویب کرده که براساس آن به شهروندان افغانستان که مدارک معتبر برای خروج از پاکستان ندارند، «در برابر ۸۰۰ دلار برگه خروج داده می‌شود».

این تصمیم هنوز از جانب حکومت پاکستان رسماً اعلام نشده است.

این منابع افزودند، شهروندان افغان باید برای طی مراحل گرفتن برگه خروج نیز باید ۳۰ دلار پرداخت کنند.

به گفته منابع، حکومت پاکستان در بیشتر موارد از تمدید زمان ویزا خودداری می‌کند و این موضوع باعث می‌شود تا تعداد زیادی از دارندگان ویزا با اتمام مهلت اعتبار آن، فاقد مدرک اقامتی معتبر محسوب شوند و برای خروج از پاکستان هزینه هنگفتی بپردازند.

علاوه بر این، شمار زیاد از شهروندان افغانستان ویزای برخی از کشور‌های خارجی را دارند، اما حکومت پاکستان به آن‌ها اجازه خروج نمی‌دهد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تابناک، تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۴۰۲، کدخبر: ۱۱۹۱۹۵۶، www.tabnak.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین