پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۱۷۷۶
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در جدیدترین اظهارنظر خود ادعا کرد که ایران در حال احداث فرودگاهی در جنوب لبنان و در فاصله ۲۰کیلومتری از مرز فلسطین اشغالی است.

شعار سال: رسانه‌های عبری‌زبان به نقل از یواف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که در کنفرانس سالانه مرکز تحقیقات سیاست‌های مبارزه با تروریسم دانشگاه رایخمن (در هرتزیلیا) سخنرانی می‌کرد، نوشتند: ایران با اهداف تهاجمی در فاصله ۲۰ کیلومتری مرز‌های ما در حال احداث یک فرودگاه است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ایران در ۲۰کیلومتری ما فرودگاه احداث کرده است
گالانت که بعدازظهر دوشنبه سخن می‌گفت ادعا کرد: ایران بزرگترین خطر برای اسرائیل است و با تلاش خود برای دستیابی به توانمندی نظامی هسته‌ای به تهدیدی برای ثبات منطقه و جهان هم تبدیل شده است.

به‌زعم گالانت ایران امروز از هر زمان دیگری به هدف هسته‌ای خود نزدیک‌تر است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ایران در ۲۰کیلومتری ما فرودگاه احداث کرده است
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که نمی‌توانست خشم خود را از حضور پررنگ ایران در نقاط مختلف خاورمیانه و گسترش اندیشه‌های اسلامی در کشور‌های منطقه پنهان کند گفت: در سایه تحولاتی که خاورمیانه شاهد آن است، ایران در حال تسلط جغرافیایی و ایدئولوژیک بر کشور‌های منطقه است.

او اعتراف کرد، هدف اصلی ایران وارد کردن اسرائیل به جنگی فرسایشی در تمام مرزهایش و در آن واحد است.

گالانت در بخش دیگری از سخنرانی خود افزود: اقدامات تحریک‌آمیز و مکرر حزب‌الله در مرز‌های شمالی (فلسطین اشغالی) اقداماتی متکبرانه و در عین حال خطرناک است.

او در این زمینه با نشان دادن تصاویری به حضار ادعا کرد: این‌ها تصاویر فرودگاهی است که ایران در حال احداث آن در قلعه جبور در جنوب لبنان است، این منطقه فقط ۲۰ کیلومتر با مرز اسرائیل فاصله دارد.

گالانت در ادامه ابراز کرد: هدف از این اقدامات ایران، ضربه زدن به اسرائیل است، زیرا در صورتی که به نقطه درگیری برسیم آن‌ها از به‌کارگیری ضربات کشنده علیه ارتش اسرائیل ابایی نخواهند کرد.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ایران در ۲۰کیلومتری ما فرودگاه احداث کرده است

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در بخش دیگری از سخنرانی خود اعتراف کرد؛ "امروز اسرائیل با جبهه‌های مختلفی مواجه است از جمله سوریه، غزه و کرانه باختری"، او در این زمینه مدعی شد با کمک ایران سوریه نیز به جبهه‌ای علیه اسرائیل تبدیل می‌شود، اما اسرائیل اجازه شکل‌گیری حزب‌الله ۲ را در بلندی‌های جولان نخواهد داد و تل‌آویو تلاش می‌کند اجازه ندهد سوریه به نقطه آغاز حملات دیگری علیه اسرائیل تبدیل شود.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در رابطه با شرایط غزه هم اعلام کرد؛ "حماس و جهاد اسلامی به‌شکل روزافزونی در حال همسویی با محور ایران هستند"، او با محور شرارت توصیف کردن محور مقاومت ادعا کرد ایران حامی اصلی اقدامات گروه‌های فلسطینی در غزه است.

گالانت در تکمیل شرایط بغرنج رژیمش همچنین خبر داد، محور ایرانی مرز‌های اردن را هم برای اسرائیل ناامن می‌کند، او با اشاره به مرز‌های طولانی که با اردن از ایلات تا دریاچه طبریا امتداد دارد، ادعا کرد، ایران عامل اصلی مسلح شدن کرانه باختری است و از این طریق به‌دنبال از بین بردن اسرائیل است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ایران در ۲۰کیلومتری ما فرودگاه احداث کرده است
وزیر جنگ اسرائیل با اشاره ضمنی به مشکلات داخلی رژیم صهیونیستی هم گفت: در چنین شرایطی ما نیازمند وحدت هستیم تا از این طریق بتوانید در مقابل این چالش‌ها که همزمان از زمین، هوا و دریا شکل می‌گیرند، مقابله کنیم.

او اعتراف کرد در صورت ادامه شرایط فعلی اسرائیل بهای سنگینی را در زمینه امنیت خواهد پرداخت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:۲۰ شهریور ۱۴۰۲، کدخبر: ۲۹۵۴۹۴۶، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین