پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۰۶۲
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۲
مادر شهید احمدی روشن گفت: انتظار نداشتیم مسئولان بهزیستی تبریز عکس فرزند شهید احمدی روشن را در بنرهای اطعام ایتام خود استفاده کنند.

شعارسال: صدیقه سالاریان گفت: پس از چاپ بنری با عکس «علیرضا»، فرزند شهید احمدی روشن توسط بهزیستی تبریز، خانواده مراتب ناراحتی و اعتراض خود از این اشتباه را به سازمان بهزیستی اعلام کرد.

وی افزود: بنر سازمان بهزیستی در رابطه با اطعام ایتام در ماه مبارک رمضان بود و متاسفانه در این بنر از بهترین عکس علیرضا که در آغوش مقام معظم رهبری قرار داشته استفاده شده است.

مادر شهید احمدی روشن با تاکید بر اینکه « فرزندان شهدا یتیم نیستند» اظهارکرد: فرزندان شهدا یتیم نبوده بلکه پدران آنها همواره پس از شهادت نیز ناظر بر امور آنها هستند.

سالاریان در خصوص استفاده از تصاویر فرزندان شهدا در بنرهای مختلف اظهارکرد: انتظار ما این است که اگر قرار است از تصاویر فرزندان شهدا استفاده شود، در استفاده از عکس ها دقت لازم صورت گیرد.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار: 21تیر1395، کدخبر: 196217: www.mizanonline.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین