پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۲۶۸
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۲
بعد از قریب به سه دهه تحریم بین المللی ورزشگاه های عراق شکسته شد و فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا روز سه شنبه به عراق اجازه داد که بازی رسمی فوتبال را در خانه برگزار کند.

شعارسال: رسانه های عراق روز سه شنبه اعلام کردند که فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا در پاسخ به درخواست عراق به این کشور اجازه داده است که بازی های رسمی خود را در ورزشگاه بین المللی بصره در جنوب عراق برگزار کند.

با صدور این مصوبه، عراق بعد از قریب سه دهه میتواند برای نخستین بار، بازی های رسمی خود را در خاکش و با حضور تماشاگرانش برگزار کند.

عراق از 1991 به دلیل شرایط امنیتی که با آن مواجه شد، از برگزاری بازی های رسمی در خاک خود محروم شد و ناچار بود که آن را در خاک یک کشور ثالث برگزار کند.

این مصوبه جدید فیفا، به دنبال برگزاری موفق بازی های قهرمانی فوتبال غرب آسیا در کربلای معلا، اتخاذ شده است.

فیفا در اردیبهشت ماه 96 محرومیت را از سه ورزشگاه بین المللی کربلا، بصره و اربیل برداشت تا عراق بتواند بازی های خانگی خود را در این ورزشگاه ها برگزار کند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار:29مرداد1398 ، کدخبر: 83444456: www.irna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین