پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۴۸۷۷۴
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
در این مطلب قصد داریم تا "اطلاعات کاملی شامل اخبار انتخابات مجلس یازدهم، لیست نامزدهای انتخابات مجلس در استان گلستان و شهرستان ها، اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور، فهرست اسامی لیست های انتخاباتی اصولگرا و اصلاح طلب و مستقل، نتایج انتخابات مجلس 98 گلستان اظهارات و تبلیغات انتخاباتی مجلس و تاریخ دقیق رویدادهای انتخاباتی و ... را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم.

شعار سال:بر اساس آخرین اخبار انتخابات مجلس یازدهم، رای گیری در 2 اسفند 98 برگزار خواهد شد تا تکلیف 290 صندلی مجلس شورای اسلامی برای چهار سال آینده یعنی تا سال 1402 معین شود. همزمان با انتخابات مجلس یازدهم در سال 98 انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان در استان‌ های تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس و قم نیز برگزار خواهد شد.

برای ورود به مجلس یازدهم در انتخابات 98 استان گلستان کاندیداهای مجلس باید اکثریت آرا را به دست آورند و در غیر این صورت دو نفری که رای بیشتر را آورده اند در دو دوم انتخابات مجلس یازدهم که در اردیبهشت سال 99 برگزار می شود باید با یکدیگر رقابت کنند.

در این مطلب قصد داریم تا "اطلاعات کاملی شامل اخبار انتخابات مجلس یازدهم، لیست نامزدهای انتخابات مجلس در استان گلستان و شهرستان ها، اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور، فهرست اسامی لیست های انتخاباتی اصولگرا و اصلاح طلب و مستقل، نتایج انتخابات مجلس 98 گلستان اظهارات و تبلیغات انتخاباتی مجلس و تاریخ دقیق رویدادهای انتخاباتی و ... را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم.

انتخابات مجلس یازدهم

زمان آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم

سخنگوی ستاد انتخابات کشور: 10 آذر زمان آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم است و داوطلبان می توانند به یکی از سه شیوه زیر برای انتخابات مجلس 98 ثبت نام کنند:

ثبت نام از طریق فرمانداری حوزه انتخابیه
ثبت نام از طریق وزات کشور
ثبت نام در سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور

 

تعداد نمایندگان مجلس یازدهم

تعداد نمایندگان مجلس یازدهم در انتخابات مجلس 98 همانند دور قبلی (مجلس دهم) 290 نفر است و مجلس فعلی با افزایش 40 نفری تعداد نمایندگان و رسیدن تعداد صندلی های مجلس به 330 نفر با 150 رای مخالت کرد. بر این اساس تعداد نمایندگان شهرها و استان ها نیز مانند گذشته بودن تغییر می ماند که جزئیات آن در در جدول زیر آمده است.


اسامی نامزدهای انتخابات مجلس 98 گلستان

اسامی کاندیداهای مجلس مرحله یازدهم در حوزه انتخابی گرگان و آق قلا

۱. حاجی گلدی کر بازنشسته آموزش و پرورش

۲.عبدالحسین ناصری - داروساز و نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ گرگان و آق‌قلا در دورهٔ ششم مجلس شورای اسلامی ( مستقل)

۳.غلامرضا منتظری - عضو هیات علمی دانشگاه منابع طبیعی گرگان ( انقلابی با پیشینه اصولگرایی معتدل)


۴.شیخ سعید بیرقدار کارمند شرکت برق استان ( انقلابی با پیشینه اصولگرا)


۵. رمضانعلی سنگدوینی - کارمند شرکت ملی گاز ایران ( مستقل)


۶.مجید صفوی - استاد دانشگاه گلستان ( انقلابی اصولگرا)


۷.قلی نژاد بازنشسته آموزش و پرورش ( اصولگرا)


۸.صاحب حجتی کارمند بانک توسعه و تعاون


۹.غفران مسجودی بازنشسته آموزش و پرورش


۱۰. قدسیه آب شناس - کارمند آموزش و پرورش اصلاح طلب و مستقل شعار

۱۱.منصور گرکز - استاد دانشگاه آزاد مستقل شعار


۱۲. منصور خمر- بازنشسته ارتش مستقل


۱۳. سید عباس حسینی - استاد دانشگاه منابع طبیعی ( اصلاح طلب)


۱۴.غلامحسین جافر - شغل آزاد ( پرورش مرغ) ( اصلاح طلب)


۱۵. محمود ربیعی رییس ستاد میرحسین موسوی در ۸۸ ( اصلاح طلب)


۱۶.شیخ اسماعیل اسلامی کارمند دانشگاه گلستان ( اصلاح طلب)


۱۷.سعید قندهاری کارمند منفصل شده مجلس شورای اسلامی و ۹ سال مقیم نیوزلند ( وخواهرش در صورت رد شدن سعید که همسر حسین فندرسکی ) ( اصلاح طلب)


۱۸. پروفسورعظیم هدایت پور عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران (مستقل)


۱۹.محمد قدس مفیدی - مهندس معمار ساختمان ( مستقل)


۲۰.علی اصغر طهماسبی - کارمند سابق واجاو... ( اصلاح طلب )


۲۱.محمد احمری کارمند بانک ملی استان ( اصلاح طلب)


۲۲. نبی هزارجریبی - کارمند اداره دخانیات استان و نماینده فعلی ( اصلاح طلب)


۲۳.عیسی مهری کارمند راه و شهرسازی ( انقلابی اصولگرا)


۲۴.مصیب عباسی - استاد دانشگاه ( انقلابی با عقبه اصولگرایی)

 

اسامی کاندیداهای مجلس مرحله یازدهم در حوزه انتخابی گنبدکاووس


1- فرهاد شیبک
2- رشید خرمالی
3- داوود آورند
4- حکیم آق ارکاکلی
5- عبدالصمد بردی پور
6- سلیمان هاشمی
7- شهرام غراوی
8- نورمحمد آتایی
9- محمد شریف نیا (پقه )
10- ایمان علی پور
11- یاسر قره جانلو
12- رئوف اسکندرنژاد
13- طاهر سارلـی
14- محسن موحدی‌نژاد
15- کریم نوبری
16- حسن اوین
17- بایرام گلدی برمک
18- قرجه طیار
19- عبدالله رستگار
20- محمد صادق خدادادپور کناری
21- محمد اسدالله پور
22- امین صیادی
23- امیر محمدی
24- رجب محمد کسلخه
25- رسول صلاحی
26- خانم محبوبه اسحقی گرجی
27- علی رهبر
28- سلیمان عباسی
29-حکیم گلدی زاده
30- عبدالحکیم نشاط
31-ستار حیدری
32-محمد تقی پروین کلتی
33- احمد آبروش
34- زلیخا خندان اردهایی (تهران)
35- ستار طاطار
36- یوسف خانی
37- ناصرقلی سارلی (تهران)
38- مسلم شمسی
39- عبدالشریف آقپور
40- حسین‌ترکمانی
41- حمید اسدیان
42- انسیه یوسف زاده
43- سلیمان آق
44- احمداله گل افشان
45- امانقلیچ شادمهر
46- اسماعیل آتابای
47- حمید سالمی اینچه برون
48- احمد حاجی علی نژاد
49- حسن قوجق
50- حمزه قزل سفلی
51- محمدرضا پیاده کوهسار
52- نور محمد کوسه غراوی

اسامی کاندیداهای مجلس مرحله یازدهم در حوزه انتخابی علی آباد کتول

۱- احمد شهریاری
۲- رحمت الله نوروزی
۳- هادی زوار سیستانی
۴- غلامرضا کتولی نژاد

۶- حمیدرضا گزمه
۷- علی اسفندیاری پور

۸- ولی الله کردکتولی
۹- سکینه عاشوری شیخی

۱۰- محمدرضا صالح آلوستانی
۱۱- احمدرضا نقابی
۱۲- حجت الاسلام والمسلمین قاسمعلی دنکوب
۱۳- سید یعقوب میرکتولی

۱۴- محمدمهدی نادری
۱۵- سیدمحمدسیدرضایی
۱۶- محمدعلی کلاجانی
۱۷- حسن فندرسکی
۱۸- سمیه اخلی
۱۹- اسدالله قره خانی آلوستانی
۲۰- یوسف زنگانه
۲۱- مرضیه کتولی
۲۲- عباس حاتمی
۲۳- محمدرضا مزرعه
۲۴- علی رضا اسفندیاری مقدم

۲۵- رسول مظفری
۲۶- ابوالفضل گوکلانی
۲۷ - حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر زنگانه
۲۸- حجت الاسلام والمسلمین نورعلی دیلم
۲۹- معصومه بیگم سبزواری
۳۰- احمدرضا خسروی
۳۱- سکینه تجری
۳۲- ابوالقاسم نظری
۳۳- عبدالله قره خانی
۳۴- منصور باشقره
۳۵- احمدعلی ابراهیم زاده
۳۶- معصومه سلطانعلیان
۳۷- سیدحسین سیدی
۳۸- محمدرضا میردیلمی

اسامی کاندیداهای مجلس مرحله یازدهم در حوزه انتخابی غرب گلستان

۱- محمد جواد نظری مهر
۲- محمد امانزاده
۳- بهرام جرجانی
۴- حسن ایرجی
۵- غلامحسین پسرکلو
۶- حسین فرجی آغوزدره
۷- سید جواد حجازی
۸- احمد سردارزاده
۹- رضا بینایی
۱۰- سید تقی حسینی
۱۱- عبدالمجید آرخی
۱۲- عبدالمجید اعتمادی
۱۳- عبدالعزیز راشد
۱۴- عبدالعزیز نیانی
۱۵- رمضان لیاقی
۱۶- یوسف بسنجیده
۱۷- رجب محمد آبادی
۱۸- علی پورقاز
۱۹- عبدالقیوم شکاری
۲۰- عبدالحلیم (خلیل) باباپور قره جه
۲۱- علی یزدی
۲۲- آنه محمد گل
۲۳- عبدالحلیم شکاری
۲۴- عبدالعزیز ادریسی
۲۵- خانم م م
۲۶- محمد طیبی
۲۷- سید تقی میرکریمی
۲۸- امید شکری
۲۹- کوروش طریک
۳۰- جعفر شهری
۳۱- قربان دوردی قورلی زاده
۳۲- سید سجاد بنی هاشمی
۳۳- مجتبی جمالی
۳۴- محبوبه مهدیان
۳۵- یحیی ایری
۳۶- قربان شهریاری
۳۷- محمد علی رضایی
۳۸- عبدالجلال ایری
۳۹- خدیجه ربانی
۴۰- مسعود کلته

۴۱- سعیده بائی
۴۲- فرشته سادات سیدالنگی
۴۳- علی یحیی نژاد
۴۴- نصرا... زاهدی
۴۵- تاجوردی ایری
۴۶- علیرضا کمانگری
۴۷- علیرضا ملاح
۴۸- رحمت ا... مهاجر کرمانی
۴۹- حمید رضا طهماسبی
۵۰- ناز محمد سعادتی
۵۱- ایرج زاهد
۵۳- علی اکبر مسگران
۵۴- سوده رمضان پور
۵۵- سید محمود حسینی
۵۶- عبدالحکیم پنق
۵۷- قربانعلی بابایی
۵۸- رامین کردرستمی
۵۹- محمد باقر علیمی لیوانی
۶۰- جعفر حمید زاده
۶۱- حسن جمالی
۶۲-عبدالحافظ پناهی

اسامی کاندیداهای مجلس مرحله یازدهم در حوزه مینودشت،گالیکش،کلاله،مراوه:

-سید نجیب حسینی
-دکتر محمدعلی حدادی
-اسرافیل وزیری
-ایوب قزل سفلی
-ذوالفقار میرشاهی
-محمدتقی قزل سفلو
-محمد تقی قزل سفلو
-عباس قزل سفلو
-رضا فرد جانلو
-غلامرضا کردافشاری
-شهرام کوسه غراوی
-غلامعلی شهمرادی
-نصرت برزگر
-عبدالکریم رجبی
-دکتر محمدعلی حدادی
-رضا آریان پور
-محمدرضا میردلیر
-عباسعلی عرب
-همایون رضی
-حبیب الله مازندرانی
-قربانعلی بابایی
-امید دانشیار
-حسین پسرکلو
-حسین روحانی فرد
-شیخ علی بردی
-ایوب شیخی
-مجید شیخی
-عبدالطیف قلی زاده
-غلام محمد پقه
-غلامرضا بای
-رسول بامری
-سید مهدی حسینی سید مومن
-ایوب منصوری
-رمضان کیخا
-مهدی عمرانی
-فریدون هیوه چی
-علیرضا نوروزی
-آذر اسکندری

اسامی کاندیداهای مجلس مرحله یازدهم در حوزه رامیان،آزادشهر


۱- پیمان گنجی
۲- امید محمودی
۳- مهدی عمرانی
۴- جواد میرعرب رضی
۵- علیرضا ابراهیمی
۶- محمد ترخوانه
۷- محمدرضا شاملو
۸- احمد میرحسینی
۹- رسول بامری
۱۰- سیدعلی حسینی
۱۱- هادی شاملو
۱۲- حسنعلی نورالهی
۱۳- شهربانو کوهساری
۱۴- کاظمعلی میرعرب رضی
۱۵- مرادعلی منصوری رضی
۱۶- محمد حسین پور
۱۷- حسینعلی نهتانی
۱۸- ناصر کمالی پور
۱۹- ایوب منصوری (فرزند قربانعلی)
۲۰- ساره طاهری مفرد
۲۱- سیدمهدی میری
۲۲- غلامعلی کوهساری
۲۳- یعقوب نظر خانی
۲۴- یدالله وفایی
۲۵- علیرضا نوروزی
۲۶- سیدداوود حسینی
٢٧-نادر قائمی نژاد
۲۸- ایوب منصوری رضی (فرزند عبدالحسین)
۲۹- رمضان کیخا
۳۰- ربیع اله حبیبی رامیانی
۳۱- صادق احمدی
۳۲- حسین محمدزاده
۳۳- سعید میرعرب رضی
۳۴- محمدرضا کوه نشین
۳۵- جبرائیل دونلو
۳۶- سیدمهدی حسینی
۳۷- مجتبی رجنی
۳۸- خانم کلثوم غفاری
۳۹- عبدالعزیز خان محمدی
۴۰- یوسف سمیعی
۴۱- حمید سارونی
۴۲- حسین سارانی
۴۳- علی عادلی
۴۴- حبیب الله طاهری فر
۴۵- سیدجواد سادات
۴۶- یوسف منتظری
۴۷- خانم کبری غفاری

 

نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی شرق مازندران آن روزها و استان گلستان کنونی

حوزه شهرستان­های گرگان و آق ­قلا:

دوره اول: محمد محمدی
دوره دوم: سیدمحمدحسن علوی حسینی
دوره سوم: سیدمحمدحسن علوی­ حسینی
دوره چهارم: سیدمحمدحسن علوی ­حسینی
دوره پنجم: قربانعلی قندهاری
دوره ششم: قربانعلی قندهاری و غلامعلی هزارجریبی
میان دوره ­ای ششم: سیدسبحان حسینی­ حیدرآبادی و عبدالحسین ناصری
دوره هفتم: سیدسبحان حسینی ­حیدرآبادی و محمد عباسی
دوره هشتم: سیدعلی طاهری و عبدالحسین ناصری
دوره نهم: سید علی طاهری و عیسی امامی
دوره دهم: نبی هزارجریبی و نورمحمد تربتی نژاد

حوزه شهرستان­های کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان:

دوره اول: منوچهر متکی
دوره دوم: محمدباقر داوودی
دوره سوم: یوسف بسنجیده
دوره چهارم: محمدقاسم کیا
دوره پنجم: عباس محمدی
دوره ششم: عظیم گل
میان دوره­ای ششم: نازمحمد ولی­ پور
دوره هفتم: محمدقلی­ حاجی­ ایری
دوره هشتم: محمدجواد نظری­ مهر
دوه نهم: محمد جواد نظری مهر
دوره دهم: رامین نورقلی پور

حوزه شهرستان گنبدکاووس:

دوره اول: محمد نوروزی­
دوره دوم: آنه ­محمد کوسه­ غراوی
دوره سوم: خسرو ضیاپور رازلیقی
دوره چهارم: اترک طیار
دوره پنجم: معمی هلاکو
دوره ششم: اترک طیار
میان دوره­ای ششم: نقدی گل­چشمه
دوره هفتم: محمدقلی مارامایی
دوره هشتم: عبدالله رستگار
دوره نهم: سلیمان عباسی
دوره دهم: قرجه طیار

حوزه شهرستان علی ­آباد کتول:

دوره اول: مظاهر حق­ شناس­ کودهی
دوره دوم: سیدجواد حسینی
دوره سوم: عین ­الله علاء
دوره چهارم: سیدجواد حسینی
دوره پنجم: عین ­الله علاء
دوره ششم: محمدصادق صادقی
میان دوره ­ای ششم: علی­ اصغر ابراهیمی
دوره هفتم: اسدالله قره­ خانی­ آلوستانی
دوره هشتم: اسدالله قره ­خانی ­آلوستانی
دوره نهم: رحمت الله نوروزی
دوره دهم: اسدالله قره خانی آلوستانی

حوزه شهرستان­های مینودشت، کلاله و مراوه­ تپه:

دوره اول: سیدابوالحسن حسینی
دوره دوم: سیدابوالحسن حسینی
دوره سوم: یغمور قلی زاده
دوره چهارم: عبدالله ­ثانی سعیدی
دوره پنجم: عباسعلی کرامتلو
دوره ششم: سیدمنصور حسینی
میاندوره ­ای ششم: سیدنجیب حسینی
دوره هفتم: بایرام­ گلدی برمک
دوره هشتم: سیدنجیب حسینی
دوره نهم: عبدالکریم رجبی
دوره دهم: شهرام کوسه غراوی

حوزه شهرستان­های آزادشهر و رامیان:

دوره اول: سیدحسین حسینی­ واعظ
دوره دوم: حسن صادقلو
دوره سوم: حسین اربابی­ فرد
دوره چهارم: معمی هلاکو
دوره پنجم: سیدمحمود حسینی­ واعظ
دوره ششم: علی کوهساری
میان دوره­ ای ششم: غلامعلی کوهساری
دوره هفتم: مرادعلی منصوری ­رضی
دوره هشتم: مرادعلی منصوری رضی
دوره نهم: رضا صابری
دوره دهم: علیرضا ابراهیمی

 

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری عدالت خواهان ایران،تاریخ انتشار:22آبان1398،کد خبر:-----،edalatkhahaniran.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین