پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۲۰۴۶
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
استاندار گیلان با اشاره به اینکه استفاده از امکانات دولتی به نفع و یا علیه داوطلبی خلاف است، گفت: رعایت بی طرفی مجریان انتخابات سبب افزایش اعتماد عمومی می‌شود.

شعار سال:استاندار گیلان با اشاره به اینکه استفاده از امکانات دولتی به نفع و یا علیه داوطلبی خلاف است، گفت: رعایت بی طرفی مجریان انتخابات سبب افزایش اعتماد عمومی می‌شود.

 ارسلان زارع پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری در سالن غدیر استانداری گیلان با اشاره به نقش مجالس و پارلمان‌ها در نظام‌های مردم سالار، اظهار کرد: در کشورهای مختلف جهان پارلمان‌ها به عنوان یک رکن اساسی و نیروی تعیین کننده در ملاحظات کشوری و بویژه منجر به توسعه، پیشرفت و تحقق آرمان‌های یک ملت و اجرای سیاست‌های توسعه‌ای و پیشرفت می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی عهده دار مسئولیت کلیدی در تدوین اجرای سیاست‌های ملی و منطقه‌ای است، افزود: قانون گذاری، نظارت و اختیارات گسترده نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمینی برای طراحی و پیاده سازی فعالانه قوانین و همه برنامه‌های اجرایی است.

وی با تاکید بر اینکه مجلس قدرتمند نقشی بسیار مؤثری در توسعه شکوفایی و بالندگی کشور دارد، گفت: چنین مجلسی با تحکیم مردم سالاری، حاکمیت قانون را تصویب و حقوق شهروندان را تضمین می‌کند.

زارع با اشاره به افزایش بستر سازی مناسب، حمایت و پشتیبانی مردم برای حضور حداکثری در انتخابات، بیان کرد: در اجرای دقیق قانون باید جدی باشیم. صیانت از آرای مردم حق الناس بوده و یکی از مهم‌ترین وظایف ذاتی همه مسئولان ذیربط است.

استاندار گیلان به تأکید بر لزوم حفظ سلامت انتخابات توسط تمام مدیران و دستگاه‌های اجرایی و نظارت، تصریح کرد: رعایت بی طرفی، پرهیز از هرگونه فعالیت، گفتار یا رفتاری به نفع یا علیه داوطلبان و استفاده از امکانات دولتی خلاف قانون و شرع اسلام است و رعایت بی طرفی منجر به افزایش اعتماد عمومی می‌شود.

وی با بیان اینکه همه مسئولان و مدیران از هرگونه جانب داری جدا پرهیز کنند، افزود: مشارکت مردم گیلان همواره در اکثر انتخابات از متوسط آمار کشوری بیشتر بوده است.

زارع ادامه داد: مدیران بر اساس قانون موظف هستند از تمام نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات خود برای هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزاری شدن انتخابات استفاده کنند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر،تاریخ انتشار:30بهمن1398،کد خبر:4856920،www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین