پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۰۲۶۴
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
افزایش قیمت گوشت طی ماه های اخیر تاکنون باعث شده است مردم به خرید گوشت های ارزان برزیلی روی بیاورند اما نکته مهم این است که مردم در مورد این گوشت های برزیلی و نحوه نظارت شرعی بر این گوشت ها اطلاعات کاملی ندارند و در این زمینه دغدغه شرعی دارند. بدین منظور دفتر نمایندگی وزارت جهاد کشاورزی سالانه تعدادی ناظر شرعی را جهت نظارت شرعی در کشتارگاه ها به کشورهای مقصد وارد کننده گوشت از جمله برزیل اعزام می کنند.

شعار سال: افزایش قیمت گوشت طی ماه های اخیر تاکنون باعث شده است مردم به خرید گوشت های ارزان برزیلی روی بیاورند اما نکته مهم این است که مردم در مورد این گوشت های برزیلی و نحوه نظارت شرعی بر این گوشت ها اطلاعات کاملی ندارند و در این زمینه دغدغه شرعی دارند. بدین منظور دفتر نمایندگی وزارت جهاد کشاورزی سالانه تعدادی ناظر شرعی را جهت نظارت شرعی در کشتارگاه ها به کشورهای مقصد وارد کننده گوشت از جمله برزیل اعزام می کنند.

تعداد بازدید : 3

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت فراز، تاریخ انتشار ---، کد خبر:   ----، www.faraz.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین