پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۲۷۷۲
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵
شهرام اتفـاق در این سخنرانی، به توضیح مسائل و بحران‏‌های محیط زیست در عصر حاضر پرداخته و رابطه میان حوزه اقتصاد سیاسی و محیط زیست را به تصویر کشید و از تفاوت‌های موجود میان نظریه ها، مکاتب و صاحبنظران گوناگون در این حوزه سخن گفت.
شعار سال: انجمن دانشجویان ایرانی در آمریکا (ISAA)، یک سازمان غیرسیاسی، غیرمذهبی و داوطلبانه متشکل از دانشجویان در حال تحصیل است که به عنوان منبعی برای اتحاد و حمایت از جامعه ایرانی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (UCB) فعالیت می‎ نماید. کوشش انجمن (ISAA) معطوف بر پیشرفت‌های تحصیلی، حرفه‌ای و تجارب اجتماعی دانشجویان ایرانی و همچنین، تکثیر صدای ایرانیان داخل آمریکا، و ارتقای اجتماع، هویت و فرهنگ ایرانیان است.

یکی از اقدامات این انجمن در مسیر تحقق اهداف خود، دعوت از هنرمندان، نویسندگان، پژوهشگران و شخصیت‌های مختلف برای سخنرانی، معرفی و نمایش دستاورد‌های جدید و تحولات علمی و فرهنگی و نظایر آن است. این رویداد‌ها غالباً شامل دو بخش «ارایه» و «پرسش و پاسخ» است و در این ایام، با توجه به گسترش بیماری‌های ناشی از ویروس کووید ۱۹، هر دو بخش این رویداد‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در روز‌های پایانی سال میلادی گذشته در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰، شهرام اتفاق به عنوان میهمان این انجمن، یک سخنرانی پنجاه دقیقه‌ای درباره اقتصاد سیاسی محیط زیست داشت و پس از اتمام بخش ارایه، جلسه پرسش و پاسخ با حضور مجازی سخنران و حضار این رویداد برگزار گردید.

در بخش مقدماتی این سخنرانی، اتفـاق به توضیح مسائل و بحران‏‌های محیط زیست در عصر حاضر پرداخت و سپس در ادامه، رابطه میان حوزه اقتصاد سیاسی و محیط زیست را به تصویر کشید و از تفاوت‌های موجود میان نظریه ها، مکاتب و صاحبنظران گوناگون در این حوزه سخن گفت.
 

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری زیست آنلاین، تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر: ۸۳۶۴۵، www.zistonline.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین