پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۰۴۲
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
رویداد سالانه کنشگری در ایران به مناسبت چهار سالگی آغاز به کار استارتاپ اجتماعی کارزار روز جمعه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به صورت آنلاین در استودیو ویکست برگزار می‌شود. سمیه رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس، الهه محمدی، فعال مدنی و روزنامه نگار و شاهد حلاج، فعال مدنی و روزنامه‌نگار در این رویداد حضور دارند.

شعار سال:رویداد سالانه کنشگری در ایران به مناسبت چهار سالگی آغاز به کار استارتاپ اجتماعی کارزار روز جمعه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به صورت آنلاین در استودیو ویکست برگزار می‌شود.
 
این رویداد با هدف اشتراک تجربیات موفق در زمینه کنشگری مدنی و  اجتماع‌سازی کنشگران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان با مراجعه به آدرس event.karzar.net برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام کنند.
 
این رویداد شامل سه پنل گفتگو است که در پنل اول با موضوع تجربه‌های کنشگری لیلی ارشد، کنشگر حوزه زنان و مدیرعامل موسسه خانه خورشید، اسماعیل آذری‌نژاد، کنشگر کتابخوانی برای کودکان روستایی، محمد درویش، پژوهشگر محیط زیست و مجتبی گهستونی، کنشگر میراث فرهنگی حضور دارند.
 
در پنل دوم با عنوان راهکارهای کنشگری موثر در ایران سمیه رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس، الهه محمدی، فعال مدنی و روزنامه نگار و شاهد حلاج، فعال مدنی و روزنامه‌نگار حضور دارند. در بخش پنل مطالبه‌گران موفق و جسور هم چهار نویسنده برگزیده کارزارهای موفق حضور خواهند داشت.
 
در این رویداد همچنین کنشگران برگزیده پلتفرم کارزار در هفت موضوع مطالبه‌گری فرهنگی و هنری، میراث فرهنگی و گردشگری، محیط زیست و حقوق حیوانات، دانشگاه و مدارس، حقوق زنان، اقتصادی و صنفی، و حقوق شهروندی معرفی خواهند شد. در این رویداد همچنین به رسانه‌ کنشگر برتر، سمن برگزیده، مسئول پاسخگو و شهروند مطالبه‌گر هم تندیس اهدا خواهد شد.
 
این رویداد با همراهی رسانه‌‌ای خبرگزاری ایلنا، روزنامه پیام ما و پایگاه‌های خبری اقتصاد آنلاین، اسکان‌نیوز، گلونی و دیدار نیوز برگزار می‌شود.
 
کارزار (https://www.karzar.net/) یک استارتاپ اجتماعی است که ماموریت اصلی آن ترویج فرهنگ مطالبه‌گری از طریق ایجاد بستری برای هم‌افزایی خواست‌های مدنی است. تا به امروز بیش از ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار امضا برای بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ مطالبه مدنی در این سایت ثبت شده است.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی عصر ایران  ، تاریخ انتشار: 23 تیر 1400، کدخبر: 793627،www.asriran.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین