پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۶۰۹۲
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰
فرمانده نیروی هوایی ارتش از ساخت پهپاد جدید نهاجا با نام کمان ۱۹ در جهت اجرای ماموریت خاص در نیروی هوایی خبر داد.
شعار سال: به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش در خصوص توان رزمی کشور در حوزه پهپاد گفت: کشور ما به‌ویژه سازمان‌های نیرو‌های مسلح در حوزه پهپاد بسیار خوب عمل کرده‌اند؛ نیروی هوایی نیز که در عرصه هوا حضور دارد، بالطبع در حوزه پهپاد بر لبه تکنولوژی و فناوری حرکت می‌کند.
وی در خصوص آخرین وضعیت ساخت پهپاد‌های سری «کمان» این نیرو اظهار کرد: پهپاد کمان ۱۲ را که پیش از این ساخته بودیم در برخی از رزمایش‌ها مورد استفاده قرار دادیم. کمان ۲۲ نیز مراحل پایانی را طی می‌کند و ان‌شاءالله به‌زودی پرواز خواهد کرد؛ پهپاد جدید نیروی هوایی، پهپادی با نام «کمان ۱۹» است که با در نظر گرفتن یک مأموریت خاص هم‌اکنون در حال ساخت است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه ما در حوزه پهپاد در قالب نیازهای‌مان حرکت می‌کنیم و هیچ مرزی را در این رابطه برای خود نمی‌شناسیم، افزود: کمان ۲۲ از مداومت پروازی و برد بالایی برخوردار است و در حوزه حمل محموله رزمی و شناسایی و مراقبتی هم از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است؛ همچنین پهپاد کمان ۱۹ یک پهپاد بلندپرواز با یک موتور خاص است که بیشتر در حوزه شناسایی به کار گرفته خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر: ۱۴۰۰۰۵۳۰۲۰۸۹۱، www.isna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین