پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۱۱۶
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
افرادی قرار است این روز‌ها جز مسئولان ارشد مناطق آزاد شوند که برخلاف گفته‌های سعید محمد بوده و تمامی آن‌ها بر اساس فشار‌های پشت پرده و همچنین آرام نمودن محمدباقر قالیباف چیدمان شده است.

شعار سال: اخبار نا امید کننده ای از مناطق آزاد به گوش میرسد و بر خلاف وعده های سعید محمد در زمان انتخابات، اتفاقات دیگری در حال رخ دادن است.
 
افرادی قرار است این روزها جز مسئولان ارشد مناطق آزاد شوند که برخلاف گفته های سعید محمد بوده و تمامی آنها بر اساس فشارهای پشت پرده و همچنین آرام نمودن محمدباقر قالیباف چیدمان شده است.
 
محمدرضا نوایی لواسانی که گفته می شود رییس منطقه آزاد کیش می شود سالها مشاور حسین دهقان در بنیاد شهید بوده و گفته می شود در انتخابات های گذشته بسیار نزدیک به قالیباف بود و از همه بدتر افشار فتح الهی که قرار است رییس منطقه آزاد قشم شود، رییس دفتر رضا رحمانی وزیر اسبق صمت در دولت روحانی بوده است.
 
پیام این انتصابات چیزی جز باج دادن به باندهای اسبق و سابق مناطق آزاد و همچنین نداشتن تیم و کادر مدیریتی مجرب برای گرداندن این مجموعه نیست.
 
ریزش حامیان سعید محمد بر اساس نظرسنجی یکی از مجموعه های امنیتی نیز تایید کننده این ماجراست که افول محمد شروع شده است.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی  دیده بان ایران، تاریخ انتشار:  22 آبان1400، کدخبر:120616 ، www.didbaniran.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین