پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۱۴۲
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۳
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودسر اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۲ شهردار و ۱۲ دهیار شهرستان رودسر واقع در شرق گیلان به دلیل دفع غیر اصولی زباله و عدم مدیریت صحیح پسماند، به مراجع قضایی معرفی شده اند.

شعار سال:   به گزارش  روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان، علی محمد پور اظهار داشت: در راستای نظارت و برخورد قاطع با متخلفان قانون پسماند،  ۱۴ نفر از مدیران اجرایی پسماند این شهرستان به دلیل دفع غیر اصولی زباله به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به ارسال اخطاریه های زیست محیطی برای شهرداران و دهیاران ، به علت دفع غیراصولی پسماندها افزود: این تعداد شهردار و دهیار در مهلت قانونی اقدام مؤثری در خصوص رفع مشکل انجام نداده و در راستای قانون مدیریت پسماند ، قانون مجازات اسلامی و قانون هوای پاک در طی هشت ماه امسال  با شکایت اداره حفاظت محیط زیست به مراجع قضایی معرفی شده اند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست رودسر یادآور شد:  روزانه بیش از ۷۰  تن زباله در این شهرستان  تولید می شود.
 
طی یک ماه گذشته پنج شهردار و ۲ مدیر تالش واقع در غرب گیلان و همچنین ۶ شهردار رودبار در جنوب استان ،بدلیل عدم رعایت مسائل زیست محیطی به مراجع قضایی معرفی شدند.
 
 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایرنا ، تاریخ انتشار: 22  آبان  1400، کدخبر: ، www.irna.ir،84539414

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین