پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۲۹۵
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۸
عضو هیات رئیسه مجلس از ماموریت شورای هماهنگی هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس به کمیسیون‌های تخصصی برای انجام وظایف نظارتی خود درباره نحوه اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

شعار سال:حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست شورای هماهنگی هیأت رئیسه و روسای کمیسیون های تخصصی مجلس گفت: در این جلسه گزارش دیوان محاسبات از اجرای قانون بودجه سال 1400 در 6 ماهه نخست امسال ارائه شد.
 
وی افزود: در این جلسه ضمن بحث و بررسی پیرامون گزارش ارائه شده بنا شد تا این گزارش بین کمیسیون‌های تخصصی مجلس توزیع شده و کمیسیون‌ها از جایگاه نظارتی خود به بررسی نحوه اجرای قانون بودجه در 6 ماهه نخست امسال بپردازند.
 
عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: بر این اساس بنا شد تا کمیسیون‌های تخصصی مجلس با دعوت از مسئولان اجرایی مربوطه نحوه اجرای قانون بودجه در 6 ماهه نخست امسال از جایگاه نظارتی خود مورد رسیدگیشعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری پرسون  ، تاریخ انتشار: 24  آبان1400، کدخبر: ،www.purson.ir،370954

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین