پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۶۰۸۷
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
معاون زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به اینکه درباره نقش زنان در عرصه مقاومت، کم کار شده است، گفت: در ساخت فیلم، آثار هنری و هرآنچه می‌تواند بر اندیشه و تفکر نسل آینده درباره فرهنگ ایثار و مقاومت تاثیر بگذارد، باید بیشتر کارکنیم. بخشی از سیاست‌های ما در معاونت امور زنان و خانواده در این مسیر خواهد بود

شعار سال:انسیه خزعلی عصر امروز در آیین تجلیل از نویسندگان عرصه مقاومت که در سالن اجتماعات نهاد امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: برگزاری این نشست برای سپاس‌گزاری از حرکت بزرگ و حضوری است که با آثار، قلم‌ها، فکر‌ها و زببایی اندیشه‌تان ماندگار کردید.
 
وی افزود: خیلی از دوستان با قدم‌ها، صبرشان، امیدواری و حضورشان در جنگ و بعد هم با ادامه این حضور و وفاداری‌شان بر پیمان و حرکت بزرگ رزمندگان و شهدا، آن را جاودانه کردند.
 
خزعلی خطاب به نویسندگان، درباره هدف تشکیل این جلسه تأکید کرد: افتخار می‌کنیم در حضورتان هستیم تا از تجربیات و سخنان‌تان بهره ببریم و از احساس پاکی که در این مسیر داشتید، بشنویم و یادمان باشد و یادمان بیاید هم اکنون که روی این صندلی‌ها نشستیم، چه پشتوانه‌هایی داشته و چه خون دل‌هایی خورده شده و چه خون سرهابی ریخته شده است و چه قلم‌ها و قدم‌هایی در این مسیر حرکت کرده است تا به اینجا برسیم.
 
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: دور هم گرد آمدیم تا با کمک شما برای جاودانگی و جاری شدن این خون پاک در ابدان نسل آینده و عجین شدن این فرهنگ در زندگی‌شان و نهادینه شدن عزت و پایداری در ایران اسلامی، همفکری کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه درباره نقش زنان در عرصه مقاومت کم کار شده است، تأکید کرد: در ساخت فیلم، آثار هنری و هرآنچه می‌تواند بر اندیشه و تفکر نسل آینده درباره فرهنگ ایثار و مقاومت تاثیر بگذارد، باید بیشتر کارکنیم. بخشی از سیاست‌های ما در معاونت امور زنان و خانواده در این مسیر خواهد بود.
 
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری تصریح کرد: از شما بزرگواران برای ماندگار شدن آثار شهدا و رزمندگان دفاع مقدس کمک می‌خواهیم، تا برای زنده بودن و زندگی کردن نسل جوان با این آثار به ما کمک کنید.
 
خزعلی اضافه کرد: اگر شهدا این تاریخ را نوشتند و نقطه‌های خاص و انعطاف‌هایی که می‌توانست زندگی مارا تغییر دهد و جهتش را عوض کند، در تاریخ ثبت کردند، شما آن را به زبانی که جوان‌های ما احساسش کردند، انتشار دادید، ان‌شاءلله این حرکت ادامه یابد.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری پرسون  ، تاریخ انتشار:  3 آذر 1400، کدخبر: ،www.purson.ir،372523

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین