پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - 2024 March 02
کد خبر: ۳۶۸۰۷۳
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
روز گذشته خبری درخصوص مشکل زوج خبرنگار به دلیل معوقه تسهیلات بانک مسکن در رسانه‌ها منتشر شد و در کمتر از یک روز مسوولان این بانک از رفع این مشکل خبر دادند.
شعار سال: رسالت بانک مسکن همواره کمک به خانه دار کردن مردم با ارایه تسهیلات با کمترین نرخ سود و طولانی‌ترین زمان تقسیط در شبکه بانکی کشور است که در این مسیر نیز سعی شده تا با آحاد مردم متناسب با شرایط درآمدی آنان همکاری و مساعدت شود.

در پی انتشار خبری درخصوص مشکل زوج خبرنگار به دلیل معوقه تسهیلات بانک مسکن، مسوولان مربوطه با پیگیری این موضوع به صورت ویژه و دعوت از مشتری و مذاکره با وی، مقرر شد مشتری برای پرداخت بدهی به روش تقسیط اقدام کند. شایان ذکر است هیچ مزایده‌ای برگزار نشده و اقدامات بانک در راستای عدم پرداخت اقساط توسط مشتری بوده است.

لازم به ذکر است یکی از راه‌های افزایش توان پرداخت تسهیلات بانک مسکن پرداخت به موقع اقساط از سوی تسهیلات گیرندگان است و به طور حتم با پرداخت به موقع اقساط از سوی وام گیرندگان چرخه اعطای تسهیلات بانک مسکن سریع شده و مشتریان بیشتری از تسهیلات مسکن بهره‌مند خواهند شد.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پرسون، تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۴۰۰، کد خبر: purson.ir/۳۷۶۰۳۹
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین