پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۰۳۵۶
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
بنابر شنیده‌ها از زمان برگزاری این مجمع تا کنون، عبدالحسین بیات عضو اصلی و رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت دراین مراسم شرکت ننموده و بنابر خبر‌های رسیده، وی تصمیمی بر حضور دراین مجمع ندارد.

شعار سال: در حالیکه مجمع عمومی عادی به صورت فوق العاده صاحبان سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس هم اکنون در حال برگزاری است ، عبدالحسین بیات عضو اصلی و رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت در آن حضور ندارد و گفته میشود دستیار وی به عنوان نماینده او دراین مجمع حاضر شده است.

بنابر شنیده‌ها از زمان برگزاری این مجمع تا کنون، عبدالحسین بیات دراین مراسم شرکت ننموده و بنابر خبرهای رسیده، وی تصمیمی بر حضور دراین مجمع ندارد.

این درحالی است که بنابر رسمی نانوشته ، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، همواره ریاست هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس را برعهده داشته و اینبار نیز به گوش رسیده  بود که ۳ صندلی این هیات مدیره قراراست توسط بیات تعیین گردد که یکی ازاین افراد شخص اوست!

بااینحال باید دید چینش جدید هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس با غیاب بیات و حضور دستیارش چگونه خواهد بود؟ اما آنچه از عدم حضور بیات تعبیرشده اعلام نارضایتی وی نسبت به انتصاب علی عسگری در پست مدیرعاملی هلدینگ خلیج فارس است؛ هر چند که این یک احتمال قوی است و باید به دنبال پشت پرده ای بود که این اتفاق را رقم زده است.

دراین بین فضای مراسم مجمع این هلدینگ تا کنون مثبت اعلام شده و به زودی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل به طور رسمی اعلام خواهند شد.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری نفتی ها  ، تاریخ انتشار:  25 دی 1400، کدخبر: ،naftiha.ir،52337

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین