پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۳۵۷۷
تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از رشد فروش گندم نسبت به سال گذشته خبر داد و تاکید کرد: تا پایان بهمن ماه امسال بیش از ۶.۲ میلیون تن گندم وارد کشور شده است.

شعار سال: حجت براتعلی با بیان اینکه گندم برای مصارف کشور از منابع داخلی و خارجی تامین می‌شود، گفت: تاکنون بیش از ۱۷ میلیون تن گندم خریداری شده است.
 
وی ادامه داد: خرید تضمینی امسال به ۴.۵ میلیون تن رسید، اما با برنامه‌ریزی‌های خوب سال گذشته و خرید و تأمین کسری، واردات امسال آغاز شد و تا پایان بهمن ماه بیش از ۶.۲ میلیون تن وارد کشور شده است.
 
مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از رشد فروش گندم برای تأمین آرد نانوایی‌ها و سایر مصارف نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: میزان مصرف که در سال گذشته به بیش از ۱۰.۵ میلیون تن رسیده بود پیش بینی می‌شود امسال از ۱۱ میلیون تن فراتر رود.
 
به گفته براتعلی، در مدت زمان یک ماهه بهمن امسال میزان مصرف نسبت به سال گذشته در همین ماه رشد شش درصدی داشته به طوری‌که از حدود ۶۳ هزار تن بیشتر شده است.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا  ، تاریخ انتشار:4 اسفند 1400، کدخبر:1200433 ، www.ilna.news

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین