پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۲۶۳
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
دبیرکل فدراسیون جهانی مچ اندازی (WAF) با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ایران با حضور بانوان ایرانی با پوشش اسلامی در تمامی مسابقات بین المللی موافقت کرد.
شعار سال: بعد از مذاکرات و رایزنی‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون بدنسازی ایران با فدراسیون جهانی مچ اندازی (WAF) در خصوص پوشش مصوب بانوان ایرانی در رشته مچ اندازی، در نهایت دبیرکل WAF با ارسال نامه‌ای رسمی خطاب به عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون ایران از موافقت این فدراسیون با حضور بانوان ایرانی با پوشش اسلامی در تمامی مسابقات بین المللی خبر داد.

از سوی دیگر همزمان با برگزاری سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی روز دختر توسط فدراسیون بدنسازی، معاونت امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان نیز با برگزاری مسابقات داخلی و اعزام‌های برون مرزی بانوان در رشته مچ اندازی با پوش مصوب، موافقت خود را اعلام کرد.

به این ترتیب به زودی پنجمین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی کشور برگزار خواهد شد و اعزام‌های بعدی کمیته مچ اندازی هم با حضور بانوان منتخب انجام خواهد گرفت.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار:۱۵ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۴۰۱۰۳۱۵۰۰۰۴۸۵، www.farsnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین