پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۲۱۴۷
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
آقای وزیر جناب مهندس رستم قاسمی، اطلاعات و اشرافیت شما در حوزه هوانوردی و صنعت هواپیمایی کشور به هر دلیلی زیاد نیست، از طرف دیگر بر اساس صحبت‌های شما در خصوص تعمییر ایرباس و چرخه تامین قطعات، مشخص است که مشاوره خوبی هم دریافت نمی‌کنید. جناب وزیر، هشدار می‌دهیم، ۱۳ حادثه در ۴۸ روز جای بررسی دارد. هشدار‌ها دارد به سطح قرمز نزدیک می‌شود.
شعار سال: بررسی پشت پرده نشان می‌دهد در ۴۸ روز گذشته ۱۳ حادثه و فرود اضطراری به دلیل ترکیدگی لاستیک، نقص فنی و ... برای هواپیما‌های ایرانی رخ داده است.
۱۳ حادثه و فرود اضطراری برای هواپیما‌های ایرانی در ۴۸ روز، سلام بر رستم قاسمی!
 همچنین یکشنبه دوم مردادماه به دلیل آنچه مسئولان "خطای انسانی نیرو‌های کنترل پرواز ایران" عنوان کرده اند، دو هواپیمای پاکستانی که بر فراز ایران در پرواز بوده اند، از یک قدمی برخورد نجات پیدا کرده اند.

این در حالی است که تعداد تاخیر در پرواز‌ها طی یک سال گذشته زیاد شده و نگاهی به سایت سازمان هواپیمای کشوری نشان می‌دهد انتشار سالنامه آماری از ابتدای دولت سیزدهم متوقف شده است، این در حالی است که این سالنامه از سال ۸۴ تا ۹۹ به طور منظم با اطلاعات بر روی سایت قرار گرفته است.

از سال ۵۸ تاکنون دستکم ۱۴۰۰ نفر، تنها در سوانح هواپیما‌های غیرنظامی، جان خود را از دست داده‌اند.
 
پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی پشت پرده
 
اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین