پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - 2022 September 26
کد خبر: ۳۸۲۳۵۱
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۶
بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن در بازدید مدیرعامل بانک ملی ایران از این مجتمع تولیدی ضمن قدردانی از خدمات بانک گفت: قدیمی‌ترین دستگاه‌های میهن با حمایت بانک ملی ایران خریداری شده و نقش این بانک در توسعه و رونق تولید امروز، غیرقابل انکار است.
شعار سال: به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا فرزین امروز به همراه دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و دیگر مدیران ارشد بانک از بخش‌های مختلف خط تولید گروه صنعتی میهن بازدید و بر لزوم توجه ویژه این بانک به واحد‌های تولیدی و صنعتی کشور به ویژه این مجتمع صنعتی تاکید کرد.
وی با بیان اینکه برای حمایت از تولید باید نگاه حمایتی به بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی وجود داشته باشد، اظهار کرد: با توجه به بانک محور بودن نظام اقتصادی کشور، بانک‌ها سهم بیشتری در رشد و توسعه بخش تولید و صنعت به عنوان پیشران‌های اقتصادی دارند و در این میان، طبیعی است که وظیفه بانک ملی ایران به عنوان بازوی پرتوان دولت، خطیرتر و پر رنگ‌تر باشد.
 
تقدیر بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی ایران
فرزین اضافه کرد: تمام تلاش ما این است که این نقش به خوبی مدیریت شود و بتوانیم همانند دهه‌های گذشته که نام نشان بانک ملی ایران در تمام عرصه‌های اقتصادی کشور، از خدمات زیربنایی تا تحول گرایانه وضوح قابل مشاهده است، همواره نقش آفرینی کنیم.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه واحد‌های تولیدی این بانک را حامی و همراه خود می‌دانند، خاطر نشان کرد: هدف ما حمایت از بخش صنعت و تولید کشور است و در این بین، یقینا عملکرد بانک فرهنگ سازی برای حمایت از تولید را نیز با خود به همراه خواهد داشت تا افقی روشن پیش روی صنعتگران، کارآفرینان و سرمایه گذاران کشورمان باشد.
 
تقدیر بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی ایران
ایوب پایداری بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن نیز در این دیدار صمیمانه با تاکید بر اینکه بانک ملی ایران همواره گام‌های حمایتی بسیار بلند و مهمی برای توسعه صنعت غذایی کشور بویژه میهن برداشته است، گفت: ما هر چه که داریم، از بانک ملی ایران است. وی با تاکید بر اینکه ما بانک ملی ایران را به عنوان حامی صنعت کشور می‌شناسیم، بر لزوم ادامه حمایت‌ها و توجه هر چه بیشتر این بانک به واحد‌های تولیدی و صنعتی کشور تاکید کرد.

لازم به توضیح است که ، مجتمع صنایع غذایی میهن به عنوان بزرگترین تولیدکننده بستنی و لبنیات در کشور، محصولات خود را به ۱۳ کشور صادر می‌کند و بالغ بر ۲۵ هزار نیروی انسانی دارد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پورتال خبری بانک ملی ایران، تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۸۶۰۳، www.bmi.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین