پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۷۷۲
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳
شعار سال: سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران‌ایر درباره انجام پرواز‌های جام‌جهانی گفت: ١٠ هزار صندلی برای پرواز‌های جام جهانی در نظر گرفته شده است که ارزان‌ترین قیمت بلیت یکطرفه از تهران-دوحه ١٠ میلیون تومان است، اما تا به امروز سیستم فروش بلیت نشان می‌دهد مردم از بلیت‌های قطر برای جام‌جهانی استقبال نکردند.

 حسام قربانعلی از افزایش ناوگان این شرکت تا پایان سال به ۲۲ فروند هواپیما خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد هواپیما‌های فعال و عملیاتی ایران‌ایر (هما) ١٧ فروند است که تا پایان سال ۵ فروند هواپیما به تعداد هواپیما‌های فعال اضافه می‌شود.
 
بی‌میلی ایرانی‌ها برای حضور در جام‌جهانی
وی ادامه داد: با همکاری شرکت‌های دانش بنیان موفق به تعمیر تعدادی قطعه هواپیما شده‌ایم و همچنین با تامین قطعات، تعدادی از هواپیما‌های زمینگیر این شرکت به خط پرواز برمی‌گردد.
 
سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با تاکید بر اینکه تمام هواپیما‌های ایران‌ایر امکان انجام پرواز در مسیر‌های خارجی را دارند گفت: از بین هواپیما‌های فعال ٨ فروند هواپیما از خانواده ایرباس ٣٢٠، ٣٣٠ و ۶٠٠-٣٠٠ در مسیر‌های اروپایی فعال هستند.

وی از برقراری پرواز‌ها از کیش به دوحه و برگشت در روز‌هایی که تیم ملی خبر داد و گفت: نرخ پرواز‌ها در مسیر رفت از کیش حداقل ٨ میلیون تومان و در مسیر برگشت حداقل قیمت ٣ میلیون تومان است که قیمت بلیت بستگی به عوامل مختلف تغییر می‌کند. این قیمت‌ها حداقلی هستند و در نهایت قیمت را بازار تعیین می‌کند. بخشی از بلیت‌ها براساس تقاضا و شرایط تعیین شده از سوی قطر برای ورود تماشاگران جام‌جهانی به شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی ارایه شده تا در قالب پکیج و تور به متقاضیان به فروش برسانند. اما متقاضیان می‌توانند به صورت مستقیم هم، بلیت پرواز‌های جام جهانی را از ایران ایر خریداری کنند.
 
بی‌میلی ایرانی‌ها برای حضور در جام‌جهانی
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی بهارنیوز، تاریخ انتشار:۲۸ آبان ۱۴۰۱، کدخبر: ۳۷۰۱۸۴، www.baharnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین