پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۵۴۹۸
تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۲
یکی از مهمترین بازار‌های شهرستان کوچک کوچصفهان، بازار بزرگ فروش دام است که بازار مال فروشان کوچصفهان نامیده می‌شود. این بازار که بزرگترین بازار فروش گاو و گوسفند در شمال کشور است سبب گردیده که در روز‌های برپایی بازار، مشتریانی از شهر‌ها و حتی سایر استان‌های کشور جهت خرید دام به این شهرستان سفر کنند.

شعار سال: کوچصفهان از شهر‌های کوچک استان گیلان است که بین رشت و آستانه اشرفیه قرار دارد. یکی از مهمترین بازار‌های این شهرستان کوچک، بازار بزرگ فروش دام است که بازار مال فروشان کوچصفهان نامیده می‌شود. این بازار که بزرگترین بازار فروش گاو و گوسفند در شمال کشور است سبب گردیده که در روز‌های برپایی بازار، مشتریانی از شهر‌ها و حتی سایر استان‌های کشور جهت خرید دام به این شهرستان سفر کنند. این بازار از نیم قرن پیش تاکنون در روز‌های یکشنبه و چهارشنبه فعالیت دارد. دام‌ها معمولا از نقاط دیگر به کوچصفهان آورده می‌شوند و مشتریان زیادی را نیز از شهر‌های دیگر به این منطقه می‌کشانند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۲ دی ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۴۰۱۱۰۰۲۰۰۵۱۳، www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین