پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۸۱۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴
درگیری حاشیه داری در کنار یکی از مدارس بدلیل آنچه که عزیزان بهتر از ما می‌دانند رخ داده و فردی که پلیس ارتباط سازمانی خود با او را منکر شده، اقدام به هتک حیثیت به یک زن مسلمان کرده است. با قید فوریت و بدون کمترین ملاحظات سیاسی و امنیتی درخواست داریم که هویت فرد شناسایی و الزاما به اتهام فعالیت بر ضد امنیت ملی، تشویش اذهان عمومی بدلیل پخش خبر، فساد مسلم و تجاوز به حریم شخصی، قصور و تقصیر (در صورتی که مامور باشد)، ورای شکایت شاکی خصوصی محاکمه شود. اگر امنیتی است، الزاما از دادستان نظامی، تقاضای ورود موثر و رسیدگی داریم. گویا برخی از آقایان نفهمیده اند که حقوق اساسی نشات گرفته از قانون اساسی، بالاتر از هر مرجعی بوده و حتی امنیت در ذیل آن تعریف می‌شود. مشفقانه درخواست می کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی، تفکیک آشکار مواضع خود از برخی خودسرها را اعلام نموده و اقدام به روشنگری افکار عمومی نماید.

شعار سال: به دنبال انتشار تصاویری از رفتار نامناسب فردی با یک زن در مقابل مدرسه‌ای در تهران، دفتر سخنگوی فراجا از پیگیری این موضوع خبر داد و اعلام کرد که فرد مذکور پلیس نبوده است. روز چهارشنبه و درپی اعلام مسمومیت شماری از دانش‌آموزان در چند مدرسه از تهران، والدین برخی از این افراد در اطراف مدارس حضور پیدا کردند. در این میان تصویری از رفتار نامناسب مردی با یکی از زنان حاضر در اطراف یکی از مدارس در شبکه‌های اجتماعی منتشر و ادعا شد که این زن والدین یکی از دانش‌آموزان است( والدین بودن یا نبودن فرد ، هیچ تاثیری در اصل داستان و زشتی و متعفن بودگی رفتار افراد ضارب خودسر ندارد). درپی این انتشار این ویدیو دفتر سخنگوی فراجا از پیگیری جدی این موضوع خبر داده است.

تعداد بازدید : 28

در اطلاعیه دفتر سخنگوی فراجا پیرامون رخ داد خشونت علیه یک زن در مقابل مدرسه ۱۳ آبان آمده است: «کارکنان پلیس هیچ نقشی در آن حادثه نداشته‌اند» .در این اطلاعیه همچنین تاکید شده که «فرمانده انتظامی تهران بزرگ بلافاصله پس از اطلاع از رخ داد مذکور، تیمی از افسران حرفه‌ای پلیس را مامور پیگیری چند و چون آن حادثه کرد و تجسس‌های آن ماموران نشان داد که در آن رخ داد، کارکنان پلیس هیچ نقشی، خواه مستقیم یا غیر مستقیم، نداشته‌اند».دفتر سخنگوی فراجا تاکید کرده که «پلیس ضمن تبرا جستن از اینگونه اقدامات، پس از انجام بررسی‌های لازم، نتیجه را به سمع و نظر شهروندان خواهد رساند».

واکنش ها به این ماجرا: 

محمود صادقی، نماینده مجلس دهم با انتشار تصویری از یک ویدیو که با ادعای برخورد یک لباس شخصی با مادر یکی از دانش‌آموزان مسموم شده انتشار یافته، نوشت: این لباس شخصی‌ها که مادران دانش‌آموزان را کتک می‌زنند از کجا پیدای شان می‌شود؟!

آقای دادستان، رئیس قوه قضائیه، آقای رئیسی، این فرد اراذل رفتار کیست؟+ دستگیری ضاربان

محسن برهانی حقوقدان در انتقاد به برخورد مأموران و لباس شخصی‌ها با خانواده دانش آموزانی که دچار مسمومیت شده اند نوشت: زنی که در اعتراض به وجود مسمومیت در مدرسه فرزند دانش‌آموزش جیغ می‌زند مجرم نیست، معترض است و نگران. جیغ زدن یک مادر را امنیتی نکنید؛ همدردی کنید.

آقای دادستان، رئیس قوه قضائیه، آقای رئیسی، این فرد اراذل رفتار کیست؟+ دستگیری ضاربان

کشیدن مو و لمس صورت و دهان وی برای قطع صدایش هم حلال شد؟
بر کدامین شریعت و آیین هستید؟

تحویل ضاربان هتک حرمت کننده به یک زن در مقابل مدرسه 13 آبان ، به دادستانی تهران:

در پی انتشار تصاویری از برخورد ناشایست فردی با یک خانم در برابر مدرسه‌ای در تهران، روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با انتشار اطلاعیه‌ای به موضوع واکنش نشان داد‌. در اطلاعیه این سازمان تاکید شده، این موضوع از همان لحظات اولیه اطلاع در دست بررسی دادستان نظامی تهران قرار گرفته و به محض مشخص شدن ابعاد مختلف آن به اطلاع مردم شریف رسانده خواهد شد. در اطلاعیه روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین آمده: تمامی پرسنل نیروهای مسلح موظف به رعایت قوانین و حدود شرعی و اخلاقی در برخورد با شهروندان و متهمین یا حتی مجرمین هستند و با هرگونه تخلفی در این زمینه برخورد قانونی خواهد شد.

آقای دادستان، رئیس قوه قضائیه، آقای رئیسی، این فرد اراذل رفتار کیست؟+ دستگیری ضاربان

دفتر سخنگوی فرماندهی انتظامی اعلام کرد: افرادی که در مقابل مدرسه ۱۳ آبان یک خانم را مورد ضرب و شتم قرار داده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. بر اساس این گزارش، در ادامه این افراد که اقدام به کشیدن مو‌های سر یک خانم نیز کرده بود، تحویل دادستانی تهران شدند. دفتر سخنگوی فراجا اعلام کرد: بعد از اقدامات انجام شده بنا بر دستورات مقام محترم قضایی، پلیس در کم‌ترین زمان ممکن فرد خاطی را شناسایی و دستگیر کرد.

آقای دادستان، رئیس قوه قضائیه، آقای رئیسی، این فرد اراذل رفتار کیست؟+ دستگیری ضاربان

پیرو دستور صبح امروز احمد وحیدی وزیر کشور به سردار رادان فرمانده کل انتظامی با موضوع شناسایی و دستگیری افراد هتک حیثیت کننده به زن روبروی مدرسه ۱۳ آبان، خبر می‌رسد که چهار نفر در ماجرای ضرب و شتم یک خانم در جلوی مدرسه ۱۳ آبان دستگیر شدند.

 

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
برچسب ها: هتک حیثیت یک زن در تجمع اعتراضی والدین به مسمومیت دانش آموزان ، تجمع اعتراضی والدین به مسمومیت دانش آموزان ، کشیدن موی یک مادر در تجمع اعتراضی والدین به مسمومیت دانش آموزان ، بیانیه پلیس درباره ارتباط سازمانی با فردی که موهای یک زن را مقابل مدرسه کشید ، کتک زدن یک زن مقابل مدرسه در تجمع اعتراضی والدین ، تبعات امنیتی رفتار ضد ارزشی یک فرد در هتک حیثیت یک زن مقابل مدرسه ، درخواست شناسایی هویت فردی که موهای زن را مقابل مدرسه کشید ، درخواست برخورد قضایی با فردی که یک زن را در تجمع اعتراضی به مسمومیت دانش آموزان کتک زد ، این فرد اراذل اختیار هتک حرمت والدین را از کجا آورده؟ ، دستگیری فرد ضارب مقابل مدرسه به اتهام فعالیت بر ضد امنیت ملی ، رفتار نامناسب فردی با یک زن در مقابل مدرسه‌ای در تهران ، خشونت علیه یک زن در مقابل مدرسه ۱۳ آبان ، تبعات امنیتی رفتار لباس شخصی ها با مردم ، انتشار فیلم کشیدن موی یک زن مقابل مدرسه ای در تهران ، انتشار فیلم خشونت یک فرد علیه یکی از مادران دانش آموزان مسموم شده ، کتک زدن مادر یکی از دانش آموزانی که در مدرسه مسموم شده ، تبری جستن پلیس از فردی که یک زن را مقابل مدرسه کتک زد ، مگر مملکت بی صاحب شده که هر کس بتواند مردم را بزند؟ ، مگر این مملکت قانون ندارد که هر بی هویتی به زنان اهانت کند ، درخواست از دادستانی برای مجازات فرد حمله کننده به زن در تجمع اعتراضی والدین مقابل مدرسه ، فردی که به زن مقابل مدرسه حمله کرد کیست؟ ، کار به جایی رسیده که هر کس از راه می رسد مردم را کتک می زند ، خشونت با یک مادر نگران از مسمومیت فرزندش ، خشونت یک لباس شخصی با یکی از مادران دانش آموز مسموم شده ، کتک زدن مادر جلوی چشم دانش آموزان ، ضرب و شتم مادر یکی از دانش آموزان مسموم شده ، واکنش محسن برهانی به کتک زدن زن مقابل مدرسه ، واکنش محمود صادقی به کتک زدن زن مقابل مدرسه ، مردم تحمل این حجم توهین را ندارند ، برخورد یک لباس شخصی با مادر یکی از دانش‌آموزان مسموم شده ، تحویل ضاربان یک زن در مقابل مدرسه به دادستانی تهران ، دستگیری ضاربان زن مقابل مدرسه
خواندنیها و دانستنیها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۱
0
0
مدرسه و آموزش و پرورش به حال خود ول شده
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین