پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - 2023 September 30
کد خبر: ۳۸۸۷۷۷
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
گزارشات مستندی در اختیار داریم که شهروندان از نوع برخورد برخی از کارکنان بانک شهر در وصول مطالبات گلایه مند هستند(نظیر شعیه شهید بهشتی تهران). چنان دم از تامین منافع و منابع بانک می زنند که تو گویی بحث پدر کشتگی در میان است. در مقابل وقتی می شنویم که چطور 80 هزار دلار یا بالغ بر 4 میلیارد تومان این کشور، فقط برای بلیت هواپیما و پرواز اختصاصی مدیران این بانک خرج می شود، آدم یاد درب دروازه و نوک سوزن می افتد. خاک بر سر نهادهای نظارتی بی خیال و بی خاصیت و اخته . راستی هزینه هتلینگ و اقامت چقدر شده؟ هزینه حق ماموریت آقایان و آقای داماد محترم چقدر شده است؟ این ها هم با خودشان سیسمونی آورده اند یا خیر؟ در مقابل نیز روابط عمومی محترم بانک شهر، دارد بشکل غیر مستقیم قسم حضرت عباس می خورد که سفرشان فایده داشته است؟ شاید مثل وام ارزی به سرخ آبی ها. سلام. اینجا بانک شهر شعبه شهید بهشتی تهرانه ،.... . آقای کارمند باجه که خودت بهتر می دونی ، سلام. گفته بودیم که اینجا ایرانه.

شعارسال: ریخت و پاش میلیاردی در بانک شهر؛ وقتی سفر آقای مدیرعامل به همراه هیات همراه به تاجیکستان با هواپیمای اختصاصی ۸۰ هزار دلار آب می‌خورد!

ریخت و پاش 80 هزار دلاری سفر آقای مدیرعامل بانک شهر و هیات همراه به تاجیکستان با هواپیمای اختصاصی + مثلا جوابیه

خانم آذرپیک روزنامه‌نگار در توئیتی با افشاگری سفر اختصاصی مدیرعامل بانک‌شهر نوشت: احمدی مدیرعامل بانک شهر (داماد محسن رضایی) در سفر به تاجیکستان با ۱۱نفر تیمش، به جای فرودگاه امام، «هواپیمای اختصاصی در مهرآباد اجاره کرده» و ۸۰هزار دلار پرداخت کرده است.

ریخت و پاش 80 هزار دلاری سفر آقای مدیرعامل بانک شهر و هیات همراه به تاجیکستان با هواپیمای اختصاصی + مثلا جوابیه

*اطلاعیه روابط عمومی بانک شهر در خصوص مأموریت مدیران ارشد این بانک به تاجیکستان

روابط عمومی بانک شهر با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص مأموریت مدیران ارشد این بانک به تاجیکستان توضیحاتی ارائه داد.

ریخت و پاش 80 هزار دلاری سفر آقای مدیرعامل بانک شهر و هیات همراه به تاجیکستان با هواپیمای اختصاصی + مثلا جوابیه

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، متن اطلاعیه بدین شرح است:
به اطلاع می‌رساند؛ در راستای ابهام زدایی و شفافیت راجع به خبر منتشره، مربوط به سفر اخیر مسئولان ارشد بانک شهر به کشور دوست و همسایه تاجیکستان که با هدف تعاملات طرفین و به دعوت رسمی همتای آن کشور صورت پذیرفته است (بانک‌های کشاورزی و دی سی بانک تاجیکستان) و دارای منافع فراوانی برای این بانک بوده است و در جهت ایجاد معاملات روبل روسیه و سامانی تاجیکستان به ریال و حذف معاملات دلاری و ایجاد روابط پولی بانکی بین دوکشور انجام پذیرفته و علیرغم اینکه مأموریت مذکور من باب رعایت صرفه و صلاح بانک بوده و بدلیل نبود پرواز رفت به کشور تاجیکستان با پرواز شرکت هواپیمایی آتا با هزینه‌ای معادل کمتر از پنج هزار دلار (معادل ۲۵۰ میلیون تومان) انجام پذیرفته است و هزینه برگشت آن نیز از سوی بانک کشور میزبان به رسم میهمان نوازی مستقبل و پرداخت گردیده است؛ از این جهت علیرغم آثار و برکات فراوان این سفر کاری برای بانک شهر و سهامداران آن، دارای کمترین هزینه برای بانک نیز بوده است، مضاف بر اینکه انصاف حکم می‌کند در بنگاه‌های اقتصادی که بانک شهر نیز از آن جمله است اقدامات و فعالیت‌ها و مأموریت‌ها را براساس هزینه و فایده ارزیابی گردد و اطلاع رسانی مذکور بدون عنایت به فایده‌های فراوان مترتب بر این سفر کاری بدور از انصاف می‌باشد.

سایت تحلیلی خبری شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت نصیربوشهر، تاریخ انتشار: 20اردیبهشت1402، کدخبر: 17522، nasirboushehronline.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین