پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۵۲۳۷
تاریخ انتشار : ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲
مدیرعامل یکی از تیم‌های لیگ برتری برای این که تیمش بازنده شود و تیم حریف از انتهای جدول فاصله بگیرد چند میلیارد دریافت کرد و تیمش نتیجه یک دیدار حساس را به حریف خود واگذار کرد! منتقدین می پرسند که نهادهای نظارتی به چه علتی و تا کی قصد دارند وجود سر ازدهای فساد در فوتبال را انکار کنند؟ کافی است فقط یک سوال بپرسید ، از کجا آورده ای؟

شعار سال:  فصل نقل و انتقالات بیست و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از روز هفتم تیرماه آغاز خواهد شد، اما دلالان و مدیرانی که به فکر پرکردن جیب شأن هستند از چند روز پیش فعالیت در این بازار برای بالا بردن قیمت بازیکنان را آغاز کرده‌اند.

مبارزه با فساد در فوتبال که چند سالی است بیشتر در حد حرف و شعار دنبال می‌شود و هرازگاهی محور صحبت‌ها و اظهار نظر‌های برخی مسئولان می‌شود، از چند هفته پیش وارد مرحله جدیدی شده، اما هنوز مشخص نیست پایانی باز خواهد داشت یا با رسیدگی به پرونده متخلفان آن‌ها را برای همیشه از فوتبال حذف خواهند کرد. تجربه نشان داده است که چند روزی در این مورد اظهار نظر می‌شود، اما افراد متخلف با قدرت‌تر از قبل به جایگاه‌های خود برمی گردنند و این بار با استرس و ترس کمتری اقدامات فاسدانه خود را دنبال می‌کنند.

در حالی که رسیدگی به پرونده افراد مرتبط در فساد باشگاه مس رفسنجان ادامه دارد و نهاد‌های مربوطه به جزئیات جدیدی هم دست پیدا کرده‌اند، خبرنگار یکی از رسانه ها، از یک فساد دیگر مطلع شده که البته مربوط به چند سال قبل و باشگاه مس نیست و پرونده جدیدی را می‌طلبد. براساس اطلاعات خبرنگار مهر مدیرعامل یکی از تیم‌های لیگ برتری در دیداری که برای تیم حریفش اهمیت زیادی داشته و این تیم را از انتهای جدول جدا می‌کرده، چند میلیارد از یکی از افراد متمول تیم حریف دریافت می‌کند و تیمش آن بازی را می‌بازد تا حریف در لیگ برتر بماند!

این اتفاق در شرایطی رخ داده است که تیم مدیرعامل متخلف وضعیت باثباتی در لیگ برتر داشته و امتیاز آن دیدار خیلی در رده بندی تیمش تاثیرگذار نبوده است. این مدیرعامل در سال‌های گذشته البته حاشیه‌های زیادی داشته و از سوی نهاد‌های نظارتی هم احضار شده بود.

مدیرعامل یک تیم لیگ برتری چند میلیارد گرفت تا تیمش بازنده شود! + تا کی باید سر اژدها را انکار کنیم؟

سوال مشخص ما از نهادهای نظارتی این است که تا کی می خواهند وجود اژدهای هفت سر فساد در فوتبال ایران را انکار کنند؟ تا کی قصد مماشات با سر اصلی فساد فوتبالی در کشور وجود دارد؟ اگر دلال و مربی و یا مدیرعامل یک باشگاه به خودشان اجازه فساد می دهند و فساد فوتبالی بشکلی فراگیر مطرح شده است، سر فساد را در جاهای بالاتر باید جستجو کرد. فقط بپرسید از کجا آورده ای؟

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال،برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین