پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۲۳۹
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۸
شب گذشته فیلمی از سگ کشی شهرداری تهران در فضای مجازی پخش شد که این فیلم زمینه اعتراض شهروندان در مقابل شهرداری تهران را فراهم کرد. روابط عمومی شرکت ساماندهی با بیان اینکه این فیلم ها تعمدی در دو سال گذشته تهیه شده است، از برخورد با مسئولین مجموعه خبر داد.یکی از مسئولان روابط عمومی شرکت ساماندهی با تاکید بر اینکه از ناراحت شدن روحیه مردم با مشاهده این فیلم به شدت متاثر شدیم چنین توضیح داد : طبق قانون، سگ ها را عقیم سازی، بیماری زدایی و انگل زدایی کرده و در محیط طبیعی رها سازی می شوند اما برخی از این سگ ها بیماری خاصی دارند و امکان رها سازیشان وجود ندارد.

شعار سال: یکی از مسئولان روابط عمومی شرکت ساماندهی با تاکید بر اینکه از ناراحت شدن روحیه مردم با مشاهده این فیلم به شدت متاثر شدیم چنین توضیح داد : طبق قانون، سگ ها را عقیم سازی، بیماری زدایی و انگل زدایی کرده و در محیط طبیعی رها سازی می شوند اما برخی از این سگ ها بیماری خاصی دارند و امکان رها سازیشان وجود ندارد. در تمام دنیا برخی از این سگ ها، مرگ با ترحم دارند. در گذشته همه شهرداری ها با گلوله و مجوز نیروی انتظامی این سگ ها را حذف می کردند. در حال حاضر وزیر کشور دستورالعمل صادر کرده است که نباید با گلوله این سگ ها را حذف کنید. با تزریق دارو سگ ها را می کشند که مرگ با ترحم گفته می شوند.

وی افزود: سگی که بیمار است و امکان بهبودش نیست و بیماری های حیوان و انسان به صورت مشترک دارد باید حتما حذف شود در تمام دنیا این اتفاق رخ می دهد. در گذشته این اتفاق با اسلحه بوده و در حال حاضر با دارو و کم درد صورت می گیرد.

کارگر خاطی خودش این فیلم را به حامیان حیوانات فروخت

روابط عمومی شرکت ساماندهی با اشاره به فیلم منتشرشده از سگ کشی شهرداری تهران گفت: این فیلم را کارگر خاطی گرفته و به نوعی خودش با بی دقتی و به شکل نامناسبی سگ ها را می کشت . سپس خودش این فیلم را به چند حامی حیوانات فروخت .

وی با تاکید بر اینکه شهرداری بعد ازاینکه از روش نامناسب کار این کارگر مطلع شد آن را اخراج کرد ادامه داد : این کارگر بعد از اخراج اقدام به فروش فیلم به حامیان حیوانات می کند و به حامیان گفته بود فیلم مربوط به امسال است در صورتی تاریخ فیلم به دوسال پیش بر می گردد.

احتمال تعمدی بودن انتشار فیلم کشتار دلخراش سگ ها

وی در پاسخ به این سوال که چرا این اقدامات در مقابل سایر توله ها و سگ ها صورت می گرفته است، گفت: کارگر خاطی باید دور از توله ها این کار را انجام می داد اما به بدترین حالت انجام داده و لاشه سگ را در محوطه ای که سایر سگ ها هستند رها کرده که این اقدامات سبب اخراجش شده بود. البته شاید این اقدامات تعمدی بوده که این فیلم ها تهیه شود.

روابط عمومی شرکت ساماندهی با اعلام اینکه با انتشار این فیلم در فضای مجازی شهرداری اقدام به عزل پیمانکار کرده است گفت : در حال حاضر نظارت صورت می گیرد و پیمانکار عزل شده و مسئول را نیز تغییر دادیم و مسئول با تجربه تری گذاشتیم اما این اتفاقات حدود یک سال نیفتاده است .

حاشیه سازی برای مدیران شهری ادامه دارد

مدتی است که شاهد انتشار فیلم های پر حاشیه در خصوص عملکرد و رفتار مدیران شهری هستیم که بعضا تاریخ فیلم انتشار یافته به گذشته بر می گردد و به نظر با برنامه ریزی و طراحی خاصی از سوی افراد خاص ؛ این فیلم های حاشیه ای منتشر و فضاسازی می شود. با توجه به دو انتخابات مهم پیش روی کشور به نظر می رسد انتشار بیشتری از این فیلم های تاریخ گذشته یا فیلم حاشیه ای را شاهد باشیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار 28مرداد 98، کد خبر: 886842، www.borna.news


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین