site traffic analytics درج جمله « وابسته به بانک سپه » در بانک مهر اقتصاد | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۶۴۹
تاریخ انتشار : ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
برچسب «وابسته به بانک سپه» در سردرب شعب بانک مهر اقتصاد از صبح ۲۹ مرداد ماه نصب شد.

شعارسال: بالاخره پس از چند ماه انتظار نخستین تابلوهایی که نشان‌دهنده ادغام بانکهای نظامی در بانک سپه میباشد رونمایی شد.

بانک مهر اقتصاد نخستین بانکی است که برچسب هایی بر سردرب شعب خود نصب کرده که در آن عبارت «وابسته به بانک سپه» درج شده است.

۵ بانک و موسسه اعتباری کوثر٬ قوامین٬ مهر اقتصاد٬ انصار و حکمت ایرانیان چند ماهی است که پروسه ادغام بانک سپه را آغاز کرده اند.

بر اساس دستورالعملی که بانک سپه تهیه و به شعب بانکهای ادغامی ابلاغ کرده است از روز عید غدیر خم به مدت سه روز برچسب های مربوط به ادغام باید در سردرب شعب نصب شود.

مشاهدات میدانی خبرنگار حکایت از این دارد که در روز بیست و نهم مرداد ماه تنها بانک مهر اقتصاد برچسب های «وابسته به بانک سپه» را درج کرده است.

بعنوان نمونه تابلوی بانک مهر اقتصاد شعبه خیابان راهنمایی مشهد در آن عبارت «وابسته به بانک سپه» به طور برجسته نقش بسته است تغییر کرده است.

به نظر می رسد چهار بانک و موسسه اعتباری دیگر نیز ظرف روزهای آینده این برچسب را در سر درب شعب خود نصب کنند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت بانک مردم، تاریخ انتشار:30مرداد1398 ، کدخبر: 134112: www.bankemardom.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین