site traffic analytics احمد اصغری: امضای قرارداد 2 سرمایه‌گذار از دوبی و عمان در رامسر | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۲۲۱
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷
رییس کمیسیون تخصصی گردشگری اتاق بازرگانی ایران گفت: دو سرمایه‌گذار از دوبی و عمان برای حضور در رامسر اعلام آمادگی کرده اند که قرارداد این سرمایه‌گذاری با حضور فرماندار امضا شده و مراحل اجرایی آن به زودی آغاز می شود.

شعارسال: احمد اصغری در جمع فعالان صنعت غذای مازندران در رامسر تصریح کرد: در حال حاضر ایران موفق به جذب پنج میلیون گردشگر خارجی شده است اما با ایران هراسی غیرمنصفانه ای که در دنیا تبلیغ می شود این میزان را باید افزایش داده و نشان دهیم ایران امن ترین کشور جهان است.

وی با بیان اینکه ورود هر گردشگر پنج شغل ایجاد می کند، عنوان کرد: برای ایجاد اشتغال در بخش گردشگری زیرساخت ها کامل نیست با این وجود با حمایت دولت تلاش می کنیم در پارلمان بخش خصوصی زیرساخت های گردشگری به استانداردهای لازم برسد.

اصغری با تاکید بر اینکه سرفصل های توسعه گردشگری ایران بر اساس استانداردهای جهانی برنامه ریزی می شود، بیان کرد: تلاش می کنیم با هتل سازی و استانداردسازی جاده های کشور تحول بزرگی در صنعت گردشگری ایجاد کرده و آن را تبدیل به جایگزین صنعت نفت کنیم.

‌وی درباره پروژه کنار گذر ساحلی تصریح کرد: پیشنهادات خارجی برای این پروژه در دست بررسی است.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار خبر 3 مرداد 1395، کدمطلب: 95050101382 ،www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین