پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۸۴۰
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
رئیس انجمن علمی موتور ایران با اشاره به جهت گیری همایش یازدهم موتورهای درونسوز و نفت به سوی حمایت و مطرح نمودن شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه خودرو، اضافه کرد، در حال حاضر شرکت های دانش بنیان در صنعت خودرو مشارکت فعالی دارند و اثر بخشی این شرکت ها زمانی بیشتر خواهد شد که شرکت های فعال و قطعه ساز به سمت دانش بنیان شدن و ایجاد شرکت ها و هسته های دانش بنیان پیش بروند.

شعار سال: رئیس انجمن علمی موتور ایران با اشاره به جهت گیری همایش یازدهم موتورهای درونسوز و نفت به سوی حمایت و مطرح نمودن شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه خودرو، اضافه کرد، در حال حاضر شرکت های دانش بنیان در صنعت خودرو مشارکت فعالی دارند و اثر بخشی این شرکت ها زمانی بیشتر خواهد شد که شرکت های فعال و قطعه ساز به سمت دانش بنیان شدن و ایجاد شرکت ها و هسته های دانش بنیان پیش بروند.
دکتر علیرضا حاجی علی محمدی در آستانه برگزاری یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت اظهار داشت: این همایش، همایشی علمی و صنعتی محسوب می‌شود و شرکت‌های زیادی در برگزاری آن مشارکت دارند که علاوه بر تبادل تجارب و اطلاعات، گردهمایی این شرکت‌ها نتایج موثری را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: در حاشیه این همایش دو نشست ارائه صنعتی تحت عنوان "تحقیق و توسعه قطعه‌سازی" و "نشست های صنعتی راهبردی موتور" برگزار می شود که در این نشست ها گزارشی از فعالیت های مهم و دستاوردهای علمی-تحقیقاتی شرکت ها و دانشگاه های مختلف ارائه خواهد شد.

رئیس انجمن علمی موتور ایران خاطرنشان کرد: همچنین در حاشیه یازدهمین همایش موتورهای درون سوز، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی موتور ایران برگزار می‌شود که ۳۰ شرکت و دو دانشگاه جهت حضور در این نمایشگاه مشارکت دارند و دستاورد‌های تحقیقاتی- صنعتی خود را در قالب این نمایشگاه ارائه می‌دهند.

گفتنی است یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز و نفت که از ۲۹ بهمن الی اول اسفند سال جاری برگزار می شود، از بخش های ارائه مقالات شفاهی و پوستری، سخنرانی های کلیدی، کارگاههای آموزشی، میزگردهای تخصصی، جشنواره علمی و فنی و نمایشگاه جانبی تشکیل شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی تحریر نو، تاریخ 28 بهمن 98، کد مطلب: 20283: www.tahrireno.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین