پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۳۰۰
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که تا زمان حاضر حدود یک هزار و ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های گیلان پرداخت شده و همین مقدار هم باید طی ماه‌های آینده برای اتمام طرح‌های باقی مانده، اختصاص یابد.
شعار سال: محمدباقر نوبخت پس از نشست استاندار و مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جمع خبرنگاران بیان داشت: این نشست به دنبال جلسه استانداری گیلان در خصوص پروژه‌های ستاد اقتصاد مقاومتی برگزار شد و فرصتی به دست آمد که نمایندگان، مشکلات و مسائلی که در حوزه‌های انتخابیه آنان می‌گذرد البته به غیر از طرح‌های کلی، بیان نمایند.

وی ادامه داد: در این جلسه که رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز حضور داشت، گزارشی ارائه شد که نسبت به طرح‌ها و پروژه‌های نمایندگان چه اقداماتی صورت گرفته و مقرر گردید حداکثر تا هفته آینده، گزارشی جامع در این خصوص ارائه شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تصریح اینکه قرار است مجددا تا شش هزار میلیارد تومان در سطح کشور برای طرح‌های نیمه تمام عمرانی پرداخت کنیم، گفت: در تلاشیم آنچه از سهم گیلان باقی مانده، اختصاص یابد و بر این مبنا تا زمان حاضر که حدود یک هزار و ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های گیلان پرداخت شده و همین مقدار هم باید طی ماه‌های آینده برای اتمام طرح‌های باقی مانده، اختصاص یابد.

رسول فرخی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از جلسه برگزار شده، اظهار داشت: در این نشست هریک از نمایندگان شهرستان‌ها مسائل حوزه‌های انتخابیه خود را مطرح کردند و امیدواریم موارد گفته شده، در سازمان برنامه، جمع بندی و دستآورد‌های خوبی که در حوزه‌های عمرانی وجود دارد و موجب تحول در استان است، به نتیجه برسد.

ارسلان زارع استاندار گیلان هم با اشاره به طرح‌های مهم نیمه تمام استان به ویژه طرح‌های اقتصاد مقاومتی و اهمیت تکمیل و راه اندازی آنها، خواستار اختصاص اعتبارات لازم برای اتمام سریع‌تر این پروژه‌ها شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دیارمیرزا، تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹، کد خبر:۶۰۵۶۸۵، diyarmirza.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: