پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۶۶۰۰
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: احکام قطعی پرونده فساد اداری شرکت غله استان کرمان صادر شده و در مرحله اجرای احکام قرار دارد.
شعار سال: رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: احکام قطعی پرونده فساد اداری شرکت غله استان کرمان صادر شده و در مرحله اجرای احکام قرار دارد.

یدالله موحد با اشاره به آخرین وضعیت پرونده دستگیری مدیرکل غله استان کرمان و معاون این اداره به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه اظهار داشت: پرونده فساد اداری شرکت غله استان کرمان در مرحله اجرای احکام قرار دارد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه حکم قطعی برای متهمان این پرونده صادر شده است گفت: این حکم در دادگاه تجدیدنظر نهایی و قطعی شده است.

وی با اشاره به اینکه برای حدود ۱۰ نفر از متهمان این پرونده حکم صادر شده و در مرحله اجرای احکام هستیم افزود: اطلاعات تکمیلی پرونده و احکام صادره اطلاع‌رسانی می‌شود.

دهم خرداد‌ماه سال گذشته خبر دستگیری مدیرکل غله استان کرمان و معاون این اداره به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه رسانه‌ای شد و دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به جزئیات بیشتر این پرونده گفت: در پی رصد و گزارشات واصله به اداره کل اطلاعات استان کرمان مبنی بر فساد اداری در یکی از ادارات کل استان کرمان؛ اداره‌کل اطلاعات به این پرونده ورود کرد.

وی ادامه داد: پس از ارزیابی و صحت گزارشات و رصد اطلاعاتی با هماهنگی و دستور قضایی بازپرس ویژه و تکمیل تحقیقات مدیرکل مذکور به همراهی معاون این اداره دستگیر شدند.

دادستان کرمان با عنوان اینکه پس از بازرسی از منزل نامبرده ۳۷ قطعه سکه طلا تمام بهار آزادی که از طریق نامشروع و ارتشاء کسب شده بود کشف شد، افزود: این سکه‌ها در داخل یک اسباب بازی داخل منزل وی جاسازی شده بودند.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ میلیون تومان کارت هدیه نیز که رشوه گرفته شده بود در محل خانه متهم توقیف شد گفت: یک باب منزل مسکونی که در پنج طبقه بنا احداث شده نیز توقیف شده است.

سالاری در آن زمان ارزش ریالی این ساختمان را ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این ساختمان نیز از طریق رشا و ارتشا تهیه و ساخته شده و بخشی از اموال نیز در حال شناسایی هستند.

وی با بیان اینکه این فرد تاکنون ۲۸۷ قطعه سکه تمام بهار آزادی دریافت کرده است، گفت: تا کنون تعداد افرادی که در ارتباط با این پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند چهار نفر هستند و احتمال دارد تعداد افراد بیشتری هم تحت تعقیب قرار گیرند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از گفتار نو، تاریخ انتشار ۱۵ فروردین ۱۴۰۰، کد خبر: ۴۰۴۴۸، goftareno.ir.
اخبار مرتبط
برچسب ها: کرمان ، فساد ، شرکت غله ، حکم
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین