پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۲۹۷۶
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۷
موسی غضنفرآبادی با اشاره به امکان استفاده از پابند الکترونیکی در برخی از جرائم گفت: هیچ تفاوتی بین خانم‌ها و آقایان وجود ندارد و هرکسی که مشمول این قانون شود و بخواهد از این شرایط استفاده کند، می‌تواند متقاضی دریافت پابند الکترونیک شود.

شعار سال: موسی غضنفرآبادی، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ا اشاره ب شرایط استفاده از پابند الکترونیک برای زندانیان گفت: طبق قانون، استفاده از پابند الکترونیک برای زندانیان براساس نوع جرم تعیین شده است یعنی هرکسی با هر نوع جرمی نمی‌تواند از این امکانات استفاده کند درواقع مجرمان جرائم غیرعمد، مالی و به طورکلی مجرمان جرائم سبک می‌توانند از پابند الکترونیک استفاده کنند تا محکومیت خود را خارج از زندان و محدوده مکانی مشخص تحت نظارت سامانه سیستم‌های الکترونیکی بگذرانند.

او با تاکید بر اینکه در استفاده از پابند الکترونیک هیچ اولویت بندی وجود ندارد، افزود: هیچ تفاوتی بین خانم‌ها و آقایان وجود ندارد و هرکسی که مشمول این قانون شود و بخواهد از این شرایط استفاده کند، می‌تواند متقاضی دریافت پابند الکترونیک شود بنابراین تفاوتی ندارد که آیا زندانی زن است یا خیر.

غضنفرآبادی در پاسخ به این سوال که آیا برای همه زندانیان متقاضی شرایط استفاده از پابند الکترونیک وجود دارد یا خیر؟ تصریح کرد: خوشبختانه در تمام زندان‌ها این قانون به صورت روتین اجرا می‌شود و هر زندانی که متقاضی باشد، می‌تواند آن را دریافت کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار:

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، کدخبر: ۱۱۷۸۷۸۷، www.borna.news.ir.
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین