پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۳۴۱۶
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
حمیدرضا آصفی عضو هیئت مدیره استقلال گفت: بهتر است پست اینستاگرامی آذری جهرمی را فراموش کنیم.

شعار سال:بعد از آنکه مشکلاتی برای اسماعیل خلیل زاده رئیـس هیئت مدیره استقلال بوجود آمد هیات مدیره استقلال در حال حاضر تنها سه عضو به نام‌های حمیدرضا آصفی، حجت نظری و مهدی عبدیان دارد.
 
در حالی که به نظر می‌رسد باید حداقل یک عضو به هیئت مدیره آبی‌ها اضافه شود تا جای اسماعیل خلیل زاده پر شود اما شنیده می‌‍شود این اتفاق نخواهد افتاد و هیئت مدیره استقلال با همین سه عضو به کار ادامه می‌دهد. در این صورت آصفی که ارتباط خوبی هم با کارگزار استقلال دارد و از تجربه بالاتری نسبت به دو عضو دیگر برخوردار است به صورت موقت رئیس هیئت مدیره خواهد شد تا تکلیف نهایی مشخص شود.
 
حمید رضا آصفی در این خصوص می‌گوید: تا به حال درباره ریاست هیئت مدیره هیچ صحبتی با من نشده است.
 
وی درباره پست جنجالی وزیر ارتباطات و ناراحتی استقلالی‌ها نیز گفت: بهتر است این اتفاقات را فراموش کنیم و دیگر به این مسائل نپردازیم. وزیر ارتباطات پس از آن، پست دیگری منتشر کرد و از فرهاد مجیدی دلجویی کرد.
 

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران  ، تاریخ انتشار:30 اردیبهشت 1400، کدخبر: 108205، www.didbaniran.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین