پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۳۵۶۴
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۶
مدیر جزیره ارشیا با اشاره به اشتغال بیش از ۲۰ نفر در زیره ارشیا چمخاله و شکایت منابع طبیعی گفت: از آقای فرماندار انتظار دارم که حامی سرمایه گذاران باشد.
شعار سال: ارسلان صفری، سرمایه‌گذار و مدیر جزیره ارشیا چمخاله (شماره۲) با بیان اینکه در این مجتمع تفریحات آبی و هوایی، جت اسکی، غریق نجات و پاراموتور در کنار رستوران، نمازخانه و… به گردشگران خدمات رسانی می‌کنند، اظهار داشت: حداقل فاصله با ساحل ۲۵۰ متر بوده و با سرمایه گذاری حدود ۵۰ میلیارد تومانی در وسعت ۲ هزار مترمربع احداث شده است.

وی با بیان اینکه از کودکی در این منطقه فعالیت داشته است و از ساحل ۸۷ نیز در جزیره ارشیا بوده، یادآور شد: انتقاد می‌کردند که در اینجا سرویس بهداشتی، نمازخانه و رستوران وجود ندارد و همه این‌ها توسط ما احداث شد تا مسافران راحت باشند.

مدیر جزیره ارشیا با اشاره به اشتغال بیش از ۲۰ نفر در این مجتمع و راه اندازی آکادمی ورزشی گفت: از آقای فرماندار انتظار دارم که حامی سرمایه گذاران باشد. آیا کار غیرقانونی انجام داده‌ام که گزارش‌ها علیه من رد می‌شود و منابع طبیعی از من شکایت کرده است.
 
شکایت منابع طبیعی مدیر جزیره ارشیا چمخاله

صفری با اشاره به احداث یک کافه شیک و به روز، گفت: از ما انتقاد می‌کنند که چرا با کپر، تخته و گونی نساخته‌اید؟! آیا آبرو و اعتبار شهر چمخاله با حضور سالیانه ۲۰ هزار گردشگر نمی‌رود؟

وی با اشاره به شکایت منابع طبیعی افزود: شکایت کرده ند که چرا در حریم دریا بنا ساخته آید. درحالی که ما وارد حریم دریا نشده‌ایم بلکه حوزه فعالیت ما مرتبط با دریاست و باید نزدیک دریا باشم و تنها یک سرویس بهداشتی احداث کرده این و آلاچیق تا کسی که شما میکند بتواند حداقل یک نوشیدنی زیر سایه بخورد.

صفری افزود: اگر جایی سیل بیاید و کسی غرق شود این نجات غریق و جت اسکی مجموعه ارشیا است که باید به کمک مردم بیاید. چه کسی برای جمع آوری سنبل‌های آبی بیش از ۳۰ قایق در اختیار مسئولان قرار داد؟ اینکه برای شهر چمخاله آبرو و اعتباری فراهم کرده‌ام. آیا کار بدی بوده؟!

صفری با گلایه از اقدامات صورت گرفته گفت: جمع می‌کنم و می‌روم، اما تکلیف افرادی که در اینجا شاغل شده‌اند چه می‌شود؟! آیا خدا راضی است؟!
 
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از دیار میرزا، تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، کد خبر: ۶۲۲۳۲۰، diyarmirza.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین