پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۲۲۰۷
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۹
ویدئویی از مجمع عمومی بانک تجارت منتشر شده است که نشان می‌دهد اعضای هیات مدیره این بانک در عرض چند ثانیه برای خودشان پاداش ۵۰۰ میلیونی تصویب می‌کنند.
شعارسال: مجمع عمومی بانک تجارت در پی فراخوان وبسایت این بانک در تاریخ ۲۹ تیرماه سال جاری باحضور ۱۵ نفر از سهامداران حقیقی و حقوقی با رعایت حصول حد نصاب قانونی (۵۰ درصد سهامداران به اضافه یک سهم) و همچنین حضور آنلاین دیگر سهام داران برگزار شد.

تصویب پاداش رو هوا و در عرض چند ثانیه!

یکی از محور‌های برگزاری این مجمع تعیین پاداش اعضاء هیأت مدیره برای عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ بوده است که حاوی نکات جالبی است.

در ویدئویی که از طریق ضبط پخش زنده این جلسه در اپلیکیشن همراه بانک تجارت پخش شده است اعضای هیات مدیره بانک تجارت در چند ثانیه پاداشی ۵۰۰ میلیون تومانی برای خود تصویب می‌کنند که در ادامه ویدئوی آن را مشاهده می‌کنید:


تعداد بازدید : 2
در ابتدا ناظر جلسه پیشنهاد تصویب پاداش خالص ۴۰۰ میلیون تومانی می‌دهد و سپس اعضا به بهانه تصویب پاداش ناخالص و کسر مالیات ۱۰۰ میلیون تومان دیگر به‌این مبلغ در شرایط فعلی اقتصادی اضافه می‌کنند.

اما نکته دیگر این است که در گزارش وبسایت بانک تجارت این بخش از جلسه قید نشده و به مصوبات دیگر مجمع سالیانه بانک تجارت اشاره شده است.مجمع عمومی این بانک، اما در فایل ضمیمه اطلاعیه خود در سایت کدال سازمان بورس و اوراق بهادار، در تشریح سایر مصوبات خود گفته که برای حداقل دوجلسه در ماه، اعضای هیات مدیره مبلغ ۳ میلیون تومان حق حضور و یک میلیون وسیصد هزار تومان برای شرکت اعضا در جلسات کمیته‌های خصصی به شرط حداقل یک جلسه در ماه مبلغ یک میلیون و سیصد هزار تومان مازاد به عنوان حق حضور دریافت خواهند کرد.


تصویب پاداش رو هوا و در عرض چند ثانیه!

این تصمیمات درحالی گرفته می‌شود که محل انتقاد وارده به آن نه قانونی بودن یا نبودن چنین تصمیماتی بلکه مشکلات اقتصادی این روز‌ها و تلاش‌های گا‌ها بی سرانجام شهروندان عادی برای گرفتن چند میلیون وام از همین بانک ها، اتخاذ چنین تصمیماتی را زیرسوال می‌برد.شعارسال، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه اطلاع رسانی جماران، تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر: ۱۵۱۸۶۹۰، jamaran.news.
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین