پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۶۷۳
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
موسوی رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس: ۵۰ هزار میلیارد تومان برای مناطق محروم بودجه گذاشته شده بود، اما دولت‌ها هرگاه با کمبود بودجه مواجه می‌شوند از آن برمی‌دارند و سبب شدند اکنون تنها ۲۰ درصد بودجه مناطق محروم باقی‌مانده است.
شعار سال: سید علی موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد ار برنامه اقتصادی دولت سیزدهم پرداخت و گفت: در یک وضعیت پیچیده اقتصادی قرار داریم، اما برای انقلاب بن‌بست وجود ندارد اگر امروز از گردنه پیچیده موجود رد نشویم مدیون شهدا خواهیم بود.

وی بیان کرد: سنگر مجلس شورای اسلامی با ارتباط‌گیری در حوزه‌های مختلف استان‌ها به صورت جهادی به مناطق محروم نظارت می‌کنند و برای توسعه روستایی برنامه داریم.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مناطق محروم با مشکلات زیادی در بحث‌های آب، زیرساختی، بیکاری، کشاورزی، صنعت و گردشگری دست و پنجه نرم می‌کنند بسیاری از این زیرساخت‌ها با احیای پتانسیل‌های موجود در شهرستان‌ها و مناطق محروم برطرف می‌شود.

برگزاری ۷۰ برنامه در هفته بسیج در پلدختر؛ تیم‌های درمانی به مناطق محروم اعزام می‌شوندگروه‌های جهادی به مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد اعزام می‌شوندجلسه هیات رئیسه مجلس با رؤسای کمیسیون‌ها برای پیگیری بودجه مناطق محروم

موسوی ادامه داد: ۵۰ هزار میلیارد تومان برای مناطق محروم بودجه گذاشته شده بود، اما دولت‌ها هرگاه با کمبود بودجه مواجه می‌شوند از آن برمی‌دارند و سبب شدند اکنون تنها ۲۰ درصد بودجه مناطق محروم باقی‌مانده است که این موضوع بر مظلومیت مناطق محروم افزوده است.

وی خاطرنشان کرد: ما در این کمیسیون با دقت بر عملکرد دولت نظارت می‌کنیم تا نگذاریم محرومیت مناطق محروم از این بیشتر شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت دیده بان ایران، تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۲۱۱۵۴، http://www.didbaniran.ir/
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین