پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۹۲۵
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۹
مدیر کل استاندارد استان البرز خطاب به سازندگان و انبوه‌سازان ساختمان در البرز گفت: در ساخت بنا از به‌کار بردن تیرچه‌های غیر استاندارد خودداری نمایند.

شعار سال:  «امیرحسین محتشم» با بیان اینکه اجرای قانون و دقت عمل و نظر مهندسین ناظر در جلسه‌ای مشترک با نظام مهندسی مورد بحث و تاکید قرار گرفت، افزود: خرپای تیرچه و تیرچه مورد مصرف در سقف‏ها مشمول استاندارد اجباری بوده و رعایت الزامات استاندارد ملی آن می‌تواند در استحکام بنا در مقابل حوادث غیر مترقبه‌ای چون زلزله و ... موثر باشد.
 
 محتشم گفت: تولید کنندگان استان ملزم به دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری هستند و هرگونه فعالیت آنان فاقد پروانه استاندارد تخلف محسوب می‌شود و با آنان مطابق قانون برخورد خواهد شد.
 
وی با اشاره به طرح ویژه نظارت بر تولید کنندگان تیرچه و بلوک ساختمانی غیر استاندارد، از مردم خواست در صورت مواجه با واحدهای زیرزمینی مراتب را به اداره کل استاندارد استان البرز اطلاع دهند.
 
 مدیر کل استاندارد استان در پایان گفت : یکی از واحدهای تیرچه سازی متخلف که به مراجع قضایی معرفی شده بود، منجر به صدور حکم 6 ماه حبس تعزیری و سیصدو شصت میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت شد.
 
 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی  امید بانوان ، تاریخ انتشار:   30 آبان 1400، کدخبر: ، www.omidebanovan.ir،7017

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین