پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۶۰۳۵
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از قصدش برای کلید زدن تحقیق و تحقق از شرکت‌های دولتی خبر داد و گفت که مسئله در شرکت‌های دولتی و شبه دولتی فقط ⁧‫حقوق‌های نجومی‬⁩ نیست.

شعار سال: سید نظام موسوی نماینده تهران در صفحه توییتر خود نوشت: «مسئله در شرکت‌های دولتی و شبه دولتی فقط ⁧‫حقوق‌های نجومی‬⁩ نیست. تاسف بارتر این است که در بسیاری موارد این حقوق‌ها را کسانی می‌گیرند که نه به دلیل دانش و تجربه بلکه بواسطه ارتباطات مسئولیت گرفته‌اند، یعنی: رانت ضربدر رانت!

به زودی تحقیق و تفحص از شرکت‌های دولتی را در مجلس کلید می‌زنیم.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ۱۹ آبان مجلس درباره ارائه گزارش عملکرد بودجه سال گذشته شرکت‌های دولتی به مجلس گفت: دولت در تاریخ مقرر گزارش مربوط به شرکت‌های دولتی را به مجلس ارائه کرده است. ما هم این گزارش را به کمیسیون ارجاع داده ایم، ولی متاسفانه این گزارش امضای مجامع را همراه خود ندارد. یعنی گزارش بدون امضای مجامع فرستاده شده و صرفا با امضای سازمان برنامه و بودجه ارائه شده است. هیچ دلیلی ندارد که مجامع گزارش ندهند چرا که به لحاظ حقوقی مجامع مسئول عملکرد شرکت‌ها هستند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۴۰۰۰۹۰۲۰۱۳۶۱، www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین