پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سه‌شنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 25
کد خبر: ۳۶۶۱۹۳
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۰
از حاشیه‌های ایجاد شده برای بیمه سرمد و مدیریت مجتبی کاتب، تقریبا تمامی فعالان بازار بیمه اطلاع شکسته بسته دارند. بیمه سرمد در ابتدای آذرماه ۱۴۰۰ هیات مدیره جدید خود را شناخت و همزمان با آن، حملات و انتقادات نسبت به مجتبی کاتب شدت گرفته است. ویدئو کلیپی در کانال تلگرامی فریبرز کلانتری در این خصوص منتشر شده و هشت سوال اصلی از مجتبی کاتب را مطرح نموده است. ورای تائید یا تکذیب جزئیات این سوالات و توضیحات و با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از شایعات و ممانعت از ایجاد فضای تخریبی، منتظر دریافت و انتشار توضیحات روشنگر افکار عمومی از تمامی ذی نفعان و ذی مدخلان، هستیم.
شعار سال: از حاشیه‌های ایجاد شده برای بیمه سرمد و مدیریت مجتبی کاتب، تقریبا تمامی فعالان بازار بیمه اطلاع شکسته بسته دارند. بیمه سرمد در ابتدای آذرماه ۱۴۰۰ هیات مدیره جدید خود را شناخت و همزمان با آن، حملات و انتقادات نسبت به مجتبی کاتب شدت گرفته است. ویدئو کلیپی در کانال تلگرامی فریبرز کلانتری در این خصوص منتشر شده و هشت سوال اصلی از مجتبی کاتب را مطرح نموده است. ورای تائید یا تکذیب جزئیات این سوالات و توضیحات و با توجه به اهمیت موضوع و جلوگیری از شایعات و ممانعت از ایجاد فضای تخریبی، منتظر دریافت و انتشار توضیحات روشنگر افکار عمومی از تمامی ذی نفعان و ذی مدخلان، هستیم.
 
تعداد بازدید : 18
 
پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از کانال تلگرامی فریبرز کلانتری
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین