پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۹۱۲
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۸
رئیس فدراسیون، دبیر کل ‌فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت رئیسه، خزانه دار نفری ۲۰ هزار دلار برای جام جهانی پاداش گرفتند.شب گذشته ( 15اسفند1401) در برنامه فوتبال برتر، محمد حسین میثاقی با افشاگری از مصوبه پاداش های جام جهانی برگ دیگری از مدیریت مهدی تاج و رفقا برداشت.

شعارسال: شب گذشته( 15اسفند1401) در برنامه فوتبال برتر، محمد حسین میثاقی با افشاگری از مصوبه پاداش های جام جهانی برگ دیگری از مدیریت مهدی تاج و رفقا برداشت.

مدیران فدراسیون برای خودشان پاداش نجومی در نظر گرفتند: نفری ۲۰ هزار دلار!

در بخشی از سندی که میثاقی افشا کرد، تاج به همراه اعضای هیات رئیسه فدراسیون تصویب کرده اند که اگر ایران بازی با ولز را بُرد هرکدام شان 20 هزار دلار پاداش بگیرند! البته که این افراد به دلیل شکست ایران در مقابل امریکا و انگلیس از پاداش آن بازی ها محروم شدند. این ماجرا وقتی جالب‌تر می شود که برای افراد مختلفی نظیر مدیر اداری، فیزیوتراپ، مدیر رسانه ای خارجی و... پاداش بُرد و مساوی تعریف شده است که در نوع خود جای تامل و تعجب دارد. حتی پول تو جیبی دلاری برای بازیکنان و اعضای هیات رئیسه در ایام حضور در بازی های جام جهانی تعریف شده است.

یادآور می شود هنوز ماجرای استعفای تاج از فدراسیون، برگشت سوال برانگیزش به فدارسیون و رفتار زننده او در پاسخ به چرایی عملکرد تیم ملی در اذهان باقیمانده است.

پایگاه خبری تحلیلی شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت اعتمادآنلاین، تاریخ انتشار: 16 اسفند 1401، کدخبر: 601060،www.etemadonline.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین