پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - 2024 June 17
کد خبر: ۳۹۴۹۹۲
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۴
سمیه رفیعی با تأکید بر اینکه وضعیت اقتصادی و معیشت مردم باید از مهم‌ترین اولویت‌های مجلس دوازدهم باشد، تصریح کرد: در تحقق این هدف و اولویت هم همه نماینده‌ها فارغ از اینکه پشتوانه حزبی و سیاسی آن‌ها چه هست، باید کمک کنند و همه یک اتفاق نظر موثر راجع به این مسئله داشته باشند.

شعارسال: سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انرژی و انگیزه خوبی بین منتخبین دوازدهمین دوره مجلس می‌بینم، عنوان کرد: این انرژی ما را امیدوار می‌کند که نمایندگان مجلس جدید به کمک بیایند تا وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بهتر شود.

این نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت اقتصادی و معیشت مردم باید از مهم‌ترین اولویت‌های مجلس دوازدهم باشد، تصریح کرد: در تحقق این هدف و اولویت هم همه نماینده‌ها فارغ از اینکه پشتوانه حزبی و سیاسی آن‌ها چه هست، باید کمک کنند و همه یک اتفاق نظر موثر راجع به این مسئله داشته باشند.

وضعیت اقتصادی و معیشت مردم در صدر اولویت‌های مجلس دوازدهم

رفیعی کمک به برگزاری هرچه بهتر انتخابات پیش روی ریاست جمهوری را یکی دیگر از اولویت‌های مجلس دوازدهم در آغازین روز‌های فعالیت آن خواند و افزود: همه باید پای کار بیایم تا کشور این انتخابات را هرچه باشکوه‌تر و با حضور حداکثری مردم دایر و برگزار کند.

این نماینده مجلس که درمجلس یازدهم ریاست فراکسیون محیط زیست مجلس را برعهده داشته، تصریح کرد: با توجه به بحران‌های محیط زیستی که کشور با آن روبه‌رو است، فکر می‌کنم یکی از اولویت‌های کاری مجلس دوازدهم هم باید حتماً تمرکز روی مباحث حوزه محیط زیست باشد. 

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خانه ملت، تاریخ انتشار: 8خرداد1403، کدخبر: -، www.icana.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین