سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در شهر اصفهان؛

برگزاری بیش از 200 مذاکره در کنفرانس جهانی پارک های فناوری

دبیر سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری گفت: در طول برگزاری این رخداد جهانی در اصفهان، بیش از 200 مذاکره بین رئیسان شهرک علمی و تحقیقاتی و نمایندگان پارک های علم و فناوری ایران و دیگر کشورها صورت می گیرد.
رییس انجمن جهانی پارک های علمی:

جایگاه بالای پارک های علم و فناوری ایران در جهان

رییس انجمن جهانی پارک های علمی(IASP) گفت: پارک های علم و فناوری ایران از لحاظ کمی و کیفی از جایگاه بالایی در بین کشورهای دنیا برخوردارند.
سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری؛

اصفهان فردا میزبان کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری است

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری روز دوشنبه با حضور وزیر علوم و معاون رییس جمهوری و به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مهمانسرای عباسی این استان برگزار می شود
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم :

کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری در اصفهان برگزار می شود

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری 11 تا 14 شهریور در اصفهان برگزار می‌شود.
رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام:

زمین مورد نیاز پارک علم و فناوری ایلام تامین شد

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام با بیان اینکه موافقت اصولی ایجاد پارک موقت و مشروط به تامین زمین بود، گفت: با تلاش مسئولان استان، زمین مورد نیاز پارک تامین شد.
صادرات 770 میلیون دلاری شرکتهای پارکی؛

موفقیت در فروش 15 هزار میلیاردی محصولات دانش پایه

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از صادرات 770 میلیون دلاری شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری از سال 91 تا 96 خبر دادو افزود: بازار محصولات دانش‌بنیان به وسعت بازارهای جهانی است و لازم است توانمندی‌های داخلی در حوزه‌های بین‌المللی معرفی شود.
قائم مقام وزیر علوم خبر داد؛

خدمت سربازی فارغ التحصیلان دکتری و ارشد در پارک‌های علم و فناوری

قائم مقام وزیر علوم از رایزنی با ستاد کل نیرو‌های مسلح برای طی کردن خدمت سربازی دانش آموختگان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در پارک‌های علم و فناوری خبر داد تا از ظرفیت‌های علمی آنان استفاده شود.
مهدی کشمیری:

نشست روسای پارک‌های علم و فناوری برگزار می شود

مدیر کل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فناوری وزارت علوم از برگزاری سی‌و دومین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری روز ۸ مردادماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
پارک علم و فناوری همدان؛

پژوهشگران ایرانی دستگاه کنترل چاه های کشاورزی ساختند

پژوهشگران پارک علم و فناوری همدان موفق به طراحی و ساخت دستگاه «کشاورزیار» برای کنترل عملکرد و حفاظت از چاه های آب کشاورزی شدند.
اجرای سند 2030؛

توجیهات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

در حالیکه سایت انجمن جهانی پارک‌های علم و فناوری از برگزاری سی و پنجمین کنفرانس جهانی مؤسسات و پارک‌های علم و فناوری در قالب موضوع سند ۲۰۳۰ در اصفهان خبر داد، مسؤولان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معتقدند موضوع سند ۲۰۳۰ مطرح نیست.
سایت بین‌المللی ادعا کرد؛

اجرای بی‌سروصدای سند ۲۰۳۰ در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

سایت بین المللی ادعا کرد سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری مناطق نوآوری با موضوع «شهرهای پایدار» بر اساس سند ۲۰۳۰ برگزار می‌شود.
روند طولانی دانش بنیان شدن؛

پارک های علم و فناوری؛ جدال در خط مقدم جبهه نوآوری

پارک های علم و فناوری شرایط مناسبی برای تحقق نوآوری های محققان فراهم می کنند ولی در عین حال با مشکلات فراوان در حوزه های مختلف روبرو هستند.
سرپرست دانشگاه علم و فرهنگ عنوان کرد؛

رونق کسب و کارهای نوین در حوزه علوم انسانی و هنر با ایجاد پارک علوم و فناوری‌های نرم

سرپرست دانشگاه علم و فرهنگ از افتتاح نخستین پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در روز شنبه خبر داد و گفت: هدف از تاسیس این پارک ایجاد کسب و کارهای نوین در حوزه علوم انسانی و هنر و اشتغال دانش آموختگان این رشته‌ها است.
کارکرد پارک های علم و فناوری؛

ارزیابی موفقیت پارک های علم و فناوری در توسعه علمی و اقتصادی کشور

پارک علم و فناوری سازمانی است که با تکمیل زنجیره ساختاری صنعت و دانشگاه، می تواند یکی از گام های مهم توسعه علمی و اقتصادی کشورها باشد. این پارک ها چقدر توانسته اند خروجی مطلوب را به کشور ارائه دهند؟!
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

125 میلیون یورو برای 10 سال به پارک فناوری پردیس تزریق می‌شود

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به‌منظور توسعه فاز سوم پارک فناوری پردیس، تفاهم‌نامه همکاری با کشور چین امضاء کرد که بر اساس آن ۱۲۵ میلیون یورو در مدت ۱۰ سال و دو سال تنفس برای ساخت و تجهیزات فاز سوم این پارک در نظر گرفته شده است.
در دانشگاه آزاد صورت گرفت؛

راه‌اندازی سامانه ارزیابی سطح آمادگی محصولات برای اولین بار در کشور

سامانه بومی‌سازی شده ارزیابی سطح آمادگی محصولات برای اولین بار در کشور توسط پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شده است و مراکز رشد، شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان و واحدهای فناور می‌توانند از این سامانه برای ارزیابی سطح آمادگی فناوری خود استفاده کنند.
معاون وزیر علوم مطرح کرد؛

گردش مالی سه هزار میلیارد تومانی پارک‌های علم و فناوری

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و فناوری گفت: در حال حاضر 42 پارک علم و فناوری و 186 مرکز رشد و کارآفرینی در کشور وجود دارد که در مجموع 30 هزار شغل ایجاد کرده‌اند.
رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی؛

نخستین پارک فناوری بیوتکنولوژی تا سال ۱۴۰۴ راه‌اندازی می‌شود

رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از راه اندازی نخستین پارک فناوری بیوتکنولوژی تا سال ۱۴۰۴ خبر داد.
نیلی احمدآبادی بیان کرد؛

پارک‌های علم و فناوری مرز میان دانشگاه و جامعه را از بین می‌برد

رئیس دانشگاه تهران گفت: با احداث شهر دانش مرزهای میان دانشگاه و جامعه را با ایجاد پارک‌های علم و فناوری شرکت‌های دانش بنیان برداریم.
رئیس اتاق بازرگانی کاشان:

شهرک علم و فناوری در کاشان تاسیس شود‌

رئیس اتاق بازرگانی کاشان گفت: با وجود دانشگاه، مرکز رشد و مرکز دانش بنیان لازم است شهرک علم و فناوری در کاشان تاسیس شود.
صفحه  از ۲
نظرات و گلایه ها